Знаменитий, фешенебельний і такий омріяний та обожнюваний мандрівниками готельний комплекс Mardan Palace незабаром знову зможе приймати туристів.

Готель, що славиться своїм високим статусом та сімома зірками зовсім скоро знову буде відчинено. Цей комплекс деякий час перебував на реконструкції та реновації, тому мандрівники не мали можливості залишатись тут. Проте вже з 25 квітня цього року перлина Анталії знову буде доступною для туристів. Наразі, як повідомляють засоби масової інформації, комплекс знаходиться на фінальній стадії реконструкції, а вже з відкриття носитиме нову назву- Titanic Mardan. Зміна назви стала результатом зміни власника всесвітньовідомого комплексу- тепер він знаходиться під керівництвом Titanic Group. Забронювати номер у цьому розкішному готелі ви можете вже зараз.

Сам  Mardan Palace був побудований ще в 2009 році. Він розташувався на середземноморському курорті Туреччини- Кунду, а його власником був Тельман Ісмаїлов, що також був власником Черкізовського ринку. Аби побудувати і відкрити цей чудовий комплекс йому довелося витратити 1,4 мільярда доларів. Вклавши круглу суму грошей власник задумав побудувати на середземноморському узбережжі шикарний готельний комплекс, який би вирізнявся серед інших і був унікальним, тому його представили як 7-зірковий готель. Безперечно цей розкішний комплекс справив неймовірне враження, створив чималий ажіотаж та викликав справжній фурор. Проте через 8 років, влітку 2017-го Mardan Palace вимушено був зачинений, а все через те, що компанія погрузла в боргах.

Наприкінці 2018 року комплекс був зданий в оренду терміном на 10 років теперішнім власникам-компанії Titanic Group. З того часу ведуться ремонтні роботи по вдосконаленню та покращенню готелю, який вже незабаром знову буде відчинений ля туристів. Новий власник вже витратив на ремонт семизіркового комплексу приблизно 10 мільйонів євро. Члени Titanic Group сподіваються, що відреставрований та вдосконалений Titanic Mardan швидко набуде популярності серед туристів та стане улюбленцем і беззаперечним фаворитом.