Президент Єгипту,  Адбель Фатта Аль-Сісі розповів про те, що планується розбудова трьох нових єгипетських міст, та в змозі фінансово забезпечити дане будівництво. Одне з них – це друга, нова столиця Єгипту, яка матиме назву «Каїр-столиця», друге місто – Аламін, що будуватиметься на узбережжі Середземного моря, і третім новим містом стане – Галяла, що буде красуватись на березі Червоного моря. Власне, експерти прогнозують, що Галяла стане найцікавішим містом для туристів.

Проект міста Галяла, розвивають так, щоби зробити його по максимуму унікальним і цікавим для мандрівників. Проект міста розрахований на широке застосування «зелених технологій» , планується використання енергії сонця та вітру.

Даний проект розробляють завдяки саудівським інвесторам і це буде «приватним» місцем біля Червоного моря. Містом займатиметься організація Galalah Touristic Investments, зауважимо, що вона попередньо, вже займалась розвитком подібних проектів, які виявились досить вдалими під час реалізації. Міста будуються за єдиним архітектурним планом з застосуванням геоінженерних робіт.

Під час будови міста, мінятиметься лінія берега, плануватиметься найкращий рельєф. Такі міста виходять багатими, сучасними і неймовірно привабливими на вигляд. Попри красу і охайність, звичайно, що їхнє обслуговування не з дешевих. І зважаючи на це, ціни на різні комунальні послуги часом перевищують навіть туристичний рівень.

Назва «Гуляла», з арабського переводиться як щось вище. Також, це звернення використовувалось, при розмові до арабських королів. Все місто, що буде побудоване, присвячується одній з арабських королев Саудівської Аравії.

Місто Гуляла, розраховане на туристів, адже плани, щодо нього грандіозні і все планується так, щоби залишити про себе якнайкраще враження.

Окрім Гуляли, ще одне нове місто, що планують побудувати- Аламін, буде розташовуватись на узбережжі Середземного моря. Хоча воно холодне, на відміну від європейців, арабські жителі цінують прохолодне море і прогнозується, що багато людей проявлять бажання жити саме тут. Окрім розвитку туризму, в Аламіні хочуть розвинути і промислову зону.

У Єгипті люблять будувати нові міста, і не завжди охоче вирішують проблеми старих міст. Адже вияснити дещо щодо старого міста – це справа одна. А зовсім інша справа, як виглядатиме цілком нове, продумане у будівництві місто.

Нове місто – це можливість продумати будівництво від А до Я та спланувати його без жодного недоліка. Зробити все ідеально легше з нуля, аніж доводити до ладу, вже кимось розпочате будівництво.

Що ж, будемо чекати на нові туристичні міста і побачимо, що вони зможуть запропонувати нашому туристу такого, від якого важко так просто відмовитись. І можливо саме місто Гуляла, стане наступним, супер-сучасним, улюбленим, туристичним містечком.