Мексиканська рада по туризму, повідомила, що всі туристичні напрямки відкрились для туристів та працюють в нормальному режимі.

Туризм в Мексиці відкритий для мандрівників.

Землетрус в минулому місяці, не наніс шкоди туристичним зонам. Всі основні напрямки: Лос-Кабос, Канкун-Рівьєру Майя, Мериду і Юкатан, Пуерто-Вальярта, Гуадалахару не постраждали в результаті стихійного лиха.

Головний директор Мексиканської ради по туризму HectorFlores, заявив, що всі популярні місця, аеропорти , туристичні зони готові зустрічати мандрівників.

На туристів чекає та ж сама гостинність, чудові люди, неймовірні пляжі та пейзажі, живі колоніальні села та міста, які роблять країну особливою.

Згідно з повідомленням Мексиканської ради по туризму, не дивлячись на скорочення туристичної активності, після землетрусу 19 вересня, вже за тиждень вся діяльність в туристичній сфері була відновлена.

Заплановані події в столиці проходитимуть по графіку.

Дивіться також: Відпочинок за кордоном. Подорож землями Майя

Завдяки зусиллям публічного та приватного секторів, вся туристична діяльність на курортах Мексики продовжується в звичному режимі.

Влада містечок Атліско і Чолула, підтвердила, що їх туристичні місця знаходяться в повній безпеці. Хоч деякі музеї знаходяться на етапі ремонту, більшість з них відкриті для публіки та працюють в звичному, робочому режимі.

Дивіться також: В Мексиці платитимуть 10 000$ в місяць за активний відпочинок 😳😏😎

Інші  міста і селища Пуебла – Пауатлан, Сакатлан, Чигнауапан, Куэцалан, Хикотепек, Уаучинанго і Тлатлаукитепек – взагалі не постраждали і продовжують приймати туристів.

Міста Оахака, Уатулько і Пуерто-Ескондідо в штаті Оахака, а також Паленке, Сан-Крістобаль-де-лас-Касас і Tuxtla gutierrez в штаті Чьяпас функціонують у звичайному режимі, а всі визначні місця відкриті для публіки.

+всі популярні СПА-центри та інші послуги закладу Морелоса працюють як зазвичай.

Мексиканський рада з туризму і вся туристична галузь країни продовжують робити все можливе для того, щоб забезпечувати гостям курортів незабутнє та приємне перебування у країні. Влада Мексики на всіх рівнях продовжує виконувати плани антикризового реагування і підтримувати всіх постраждалих в результаті стихійних лих.

Нагадаємо, Мексика – місце, яке пропонує відкрити туристам унікальний, самодостатній світ з багатою культурою, доброзичливими людьми, захопливою природою.

Сьогодні, мексиканський народ, запрошує всіх бажаючих до себе в гості.

Подорож Мексикою обіцяє бути незабутньою❗