Відома мережа готельних комплексів Rixos Hotels запланувала відкрити на популярному курорті Єгипту Хургада 3 нових готелі.

Крім цього, раніше вони заявили про намір відкрити ще 2 комплекси в Марса Алам і Каїрі.А також ще трьох готелів в Шарм-ель-Шейху. Власне, завдяки цьому мережа Rixos Hotels розраховує збільшити площу своєї присутності в єгипетському регіоні на 150%.

Хургада – не просто центр туристичних визначних пам’яток. До цього курорту є величезна цікавість через доступність для відпочиваючих з усього світу. Цей напрямок не має рівних, якщо мова йде про зручність. Адже практично з будь-якого великого міста по всьому світу є прямі авіарейси в Хургаду. За словами експертів, завдяки відкриттю ще трьох готелів, приймаюча сторона зможе запропонувати для гостей розміщення в 2 тисячах номерах в одній тільки Хургаді і це відповідно збільшить потік туристів.

Оскільки туристи полюбляють відпочивати в готелях класу “Люкс”, тому саме таке будівництво зацікавить ще більше туристів у бронюванні та чудовому відпочинку.

Вже до кінця 2019 року планується відкриття готелів класу «ультра-все включено» в таких популярних курортних регіонах Хургади, як Магавіш, Макаді Бей і Сахл Хашіш.

Готелі дістануть назви: Rixos Makadi Bay, Rixos Magawish и Rixos Sahl Hasheesh