При виборі країни для відпочинку, слід звернути увагу і на тури в Грузію, які відкриють для Вас багато незвіданих досі шляхів.

Грузія – це неповторна природа, п’янкий і незабутній смак вина і смачна кухня. Відправившись до Грузії, задоволеним залишиться кожен турист. Любителі активного відпочинку вирушать у похід гірськими масивами країни, туристи, які надають перевагу морю, можуть обрати тур до Чорного моря, а тим, хто хоче поправити здоров’я, рекомендується відправитись поближче до грузинських мінеральних вод. Звичайно, що за бажання це все можна укомплектувати в один туристичний маршрут.

Що потрібно зробити, якщо Ви відправились до колоритної Грузії?

Найперше – це побувати в одному з відомих оздоровчих курортів Грузії. Саірме, Шові чи Боржомі – місця, які допоможуть почуватись краще.

Боржомі, Грузія

Зауважимо, що в Грузії налічується більше як дві тисячі джерел мінеральної води. Тому з вибором оздоровчого курорту проблем не буде.

Спробуйте відомого завдяки своєму смаку грузинського вина

Грузія – виробник кращих сортів вина. Тому не оминіть нагоди спробувати вино, яке змусило говорити про себе увесь світ.

Відправтесь на екскурсію, що включає в себе відвідини монастирів, замків і інших цінних місць країни

Кожна мандрівка за кордон – це можливість пізнати світ поближче. Якщо Ви в Грузії, виділіть один день з свого відпочинку і відправтесь на екскурсію до визначних місць країни.

В Грузії знаходиться багато замків, монастирів, храмів, старовинних і цінних місць, які вартують Вашої уваги.

Поїдьте до одного з віддалених грузинських сіл

Де, як не в маленькому містечку Ви знайдете красиву і практично недоторкану природу і побачите особливості культури грузинського народу?

Відправтесь у похід гірськими масивами країни і Ви відкриєте для себе панорами, що перехоплюють дух і надихають на творчість.

Погода в Грузії

Літо – тепле. Зима – холодна. Але Грузія готова зустрічати гостей з інших країн круглий рік. Адже взимку тут на туристів чекає багато позитивних вражень від гірськолижного спорту, а літо – це сезон відпочинку на узбережжі моря, екскурсій, гірських походів.

Як зекономити на покупці туру в Грузію?

Тим туристам, які прагнуть зекономити на турі в Грузію і відправитись до країни за вигідною пропозицією, радимо слідкувати за акційними турами. Раннє бронювання чи гарячі тури – це те, що допоможе заощадити на мандрівці.

При цьому слід розуміти, що в сезон відпусток бажаючих відправитись до відомих курортів Грузії вистачає, а отже купити тур за знижкою практично неможливо. Але якщо бути настирливим туристом і слідкувати за туристичними пропозиціями, то навіть і час-пік можна натрапити на знижку. Всі актуальні тури дивіться на https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/

Читайте також: Де дозволить відпочивати українська зарплата?