Тури на літо 2017, найчастіше бронюються українським туристом до Чорногорії, Туреччини і Болгарії. Які ціни на тури та чому ці країни стали найбільш популярнішими серед мандрівників з України?

Чорногорія – один з популярних туристичних напрямків. Чому? Тому що, багатьох українців приваблює те, що ціни на тур в Чорногорію доступні і діє безвізовий режим, а це неабияк спрощує організацію поїздки.

Курорти Чорногорії обіцяють подарувати Вам гарний настрій і незабутній відпочинок. Детальніше про ціни в Чорногорію дивіться тут.

Прогнозується, що найбільш популярні тури на літо 2017 – це тури в Чорногорію, Туреччину, Іспанію, Грецію, Кіпр, Єгипет.

Такий вибір спричинений тим, що курорти старанно готуються, аби забезпечити відмінний відпочинок туристам та пропонують не дорогі ціни, що приваблюють багатьох українців.

Автобусні тури від 200 євро і літні тури до відомих курортів, на які мандрівник готовий потратити близько 20 тис. грн. вже не сприймаються, як тури за «захмарні» ціни. В загальному ціни на тури 2017, коливаються від 200 євро і більше, ціна залежить від туристичної пропозиції, країни, куди відправляєтесь та кількості днів на які розрахований тур.

Лідером туристичного напрямку для українців, залишається Туреччина. Раннє бронювання свідчить про те, що українські любителі подорожувати бронюють тури вже на серпень 2017.

Нагадаємо, раннє бронювання – це можливість придбати тур за нижчою ціною, при цьому нічого не втрачаючи.

Ще одна цікава особливість туру в Туреччину 2017, яка привертає увагу туриста – це зниження цін. Коли два-три роки тому, відпочинок у турецькому готелі класу люкс, коштував починаючи від 1000 доларів, то тепер це задоволення можна отримати тільки за 600-750 доларів.

Туристична пропозиція Туреччини досить велика, детальніше про тури в Туреччину дивіться на https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/

Бронюйте тури разом з Море турів і відправляйтесь навздогін мріям!

Тури в Болгарію здебільшого розраховані для сімейного відпочинку. Болгарія відмінно підходить для дітей. Пологі пляжі, розваги, няні, аніматори – одним словом, на курортах Болгарії все передбачено для того, аби Ваші дітки залишились задоволеними.

Болгарія доступна за цінами, ціна перельоту у собівартості туру, становить від 100 євро, також можна їхати автобусом. Поїздку у Болгарію можуть собі дозволити багато любителів подорожувати.

Детальніше про туризм в Болгарії, читайте: Відпочинок в Болгарії з дітьми

Для кожного мандрівника, Море турів Львів підбере бажаний тур. Для тих, хто мріє потрапити до світу екзотики туристичні оператори пропонують тур до 2000 доларів в Таїланд, Балі, Шрі-Ланку, Маврикій.

Хто надає перевагу романтичній обстановці посеред старовинних вуличок Європи, пропонуємо автобусні тури, які також залишать кожному, багато позитивних вражень від поїздки.

А для любителів оригінально провести найвагоміші дні у житті, радимо відправитись до Кіпру і саме там, відзначити своє весілля. Весілля в Кіпрі – це щось неймовірно красиве, ніжне, незабутнє і чуттєве.

Говорять, що Кіпр просто створений для романтичних моментів, адже існує легенда, що тут побувала Богиня кохання – Афродіта.

Дивіться також: Туристичний сезон 2017: куди їхати і скільки платити?