Європа стрімко пересідає на велосипеди, рятуючи навколишнє середовище та власне здоров’я.

Ми склали для вас список країн, здебільшого це країни “БеНіЛюксу”, де більшість жителів користуються та пересуваються на велосипедах.

Швеція
У Швеції близько 9% всіх поїздок доводиться на велосипед. В середньому людина долає на велосипеді в день 0,7 кілометра. Велосипед у шведській родині такий же необхідний, як телевізор.

Данія
У Данії 18% поїздок здійснюються на велосипеді. В середньому людина долає на велосипеді в день 1,6 кілометра. У Копенгагені 37% громадян пересуваються на велосипеді щодня. Середня швидкість руху в місті становить 16 км / год для велосипедистів і 27 км / год для авто.

Нідерланди
У Нідерландах 27% поїздок відбувається на велосипеді, з них 25% – поїздки на роботу. В середньому людина долає на велосипеді в день 2,5 кілометра. Амстердам називають велосипедною столицею світу. У Нідерландах налічується 22 мільйони велосипедів на населення країни в 17 мільйонів чоловік.

Бельгія
У Бельгії близько 8% всіх поїздок відбуваються на велосипеді. Велоспорт є національним видом спорту для бельгійців. У 2018 року 400 тисяч працівників, які приїжджали на велосипеді на роботу, отримали грошові бонуси.

Німеччина
У Німеччині 9% поїздок здійснюються на велосипеді. В середньому людина долає на велосипеді в день 0,9 кілометра. Рідко можна побачити дорослого німця, який виріс без велосипеда або дитини, у якого немає велосипеда.