Тепер, громадяни України, які хочуть поїхати на роботу до Чехії, можуть подати документи в пріоритетному порядку завдяки спеціальним програмам. Натомість, Visapoint більше не знадобиться.

Українці зможуть отримувати довгострокові візи з дозволом на роботу в Чехії за допомогою спеціальних програм, які минулого року запропонували чеські підприємці. В цьому році, завдяки таким програмам, на територію Чехії зможе потрапити 10 000  працівників.

Що являє собою, одна з таких програм?

 «Режим Україна»

Програма, що діє по принципу: чеська компанія знаходить працівника на Україні та допомагає опрацювати пакет документів та ставить відповідну печатку. Це все робиться задля отримання чеської робочої візи. Опісля чого, документи подаються в дипломатичні установи Чехії, що знаходяться в Києві та Львові.

Завдяки такій програмі, українець отримує пріоритет в черзі на оформлення чеської, робочої візи.

В Україні, система Visapoint стала інструментом корупції. Адже за назначені дати візиту в консульство з громадян України вимагали декілька сотень євро. Звичайно, що цю інформацію не підтверджують працівники системи.

На оформлення робочої візи в Чехію необхідно виділити приблизно 109 днів. Але прес-аташе стверджує, що після того, як в консульстві почнуть працювати додаткові працівники, візи почнуть видавати порівняно швидше.

Будемо надіятись, що такі нововведення до кращого і оформлення робочої візи в Чехію не буде таким обтяжним, як це є сьогодні.

Робота в Чехії легально: вакансії 2017 дивіться тут. Або телефонуйте за номерами:

  •  +38 (096)95-99-860 – viber
  •  +38 (099)92-06-710
  •  +38 (093)12-60-322