Курорти Туреччини запрошують туристів відпочити на березі Середземного, Егейського та Чорного морів. Крім першокласних умов, ви зможете пізнати особливість кожного регіону та його унікальність.

В прибережних районах Чорного моря у вас буде можливість відкрити і пізнати для себе чимало цікавих місць, до того ж, природа щедро обдарувала цю місцевість, тому вам випаде нагода відвідати різноманітні плато, озера, ліси і чудові пляжі, які вражають неймовірною красою.

Пропонуємо до вашої уваги п’ять місць Причорноморського регіону, які варто відвідати, вирушаючи на відпочинок до Туреччини.

Перше диво природи, про яке треба згадати- озеро Узунгьоль, що знаходиться неподалік міста Трабзон. Узунгьоль розташовуються  у дуже мальовничій місцевості, серед тропічного лісу, в оточені високих гір, що створюють неймовірних пейзаж. Тут ви також зможете познайомитись із місцевими мешканцями-численними дикими тваринами, що живуть в тутешніх лісах. Багато з них- одні із небагатьох представників свого виду, адже спостерігається тенденція зникнення певних видів тварин. До таких рідкісних місцевих мешканців відносяться ведмідь, вовк, лисиця, кавказький гірський півень, що мешкає в навколишніх лісах. Виділіть  трохи часу, аби прогулятися вздовж озера та оглянути довколишні природні красоти. Однозначно варто відвідати долину Халдизен Крик, що простяглася неподалік озера.

Наступним місцем вартим уваги є плато Айдер, що знаходиться в 19 кілометрах від району Різе. Це просто фантастичне місце, де природа змогла виявити свою могутність і велич сповна. Ви затамуєте подих і будете враженні навколишніми краєвидами. Красиві вершини зелених гір потопають у сизому тумані, а довкола виграють всі відтінки зеленого- за таких умов, створюється відчуття затишку, спокою та гармонії. Це ідеальне місце для тих, хто любить усамітнитися із природою та почерпнути із неї життєдайної енергії, хто хоче втекти від шуму і галасу міста та опинитися в самому лоні природи. До того ж, плато було визнано туристичним центром, тому тут побудували затишні будиночки, котеджі, бунгало, готелі, які знаходяться в оточені дивовижних гір, адже, відвідавши і закохавшись в це місце, ви неодмінно захочете залишитись тут із ночівлею.

Ще однією не менш прекрасною місцевістю є Сіде, що знаходиться в районі Кастамону. Тут ви так само зможете оцінити всі переваги і неймовірні красоти недоторканої природи. Дикі заливи і чудові каньйони доповнюють ідилію високих гір і зелених лісів, а пахощі цвітінь розповсюджуються по всій місцевості. Сіде приваблює еко-туристів та ласкаво запрошує усіх бажаючих зануритись і поринути у дивовижний світ природи.

Озеро Карагель не настільки популярне і відоме серед туристів місце, як, наприклад, Узунгьоль, тому воно збереглося у первозданному вигляді і головним господарем тут є природа, а не людина. Пишна рослинність довкола доповнює красу природи, а тутешні краєвиди відзначаються довершеністю в будь-яку пору року і погоду. Якщо влітку все буяє зеленню і травами , а через різноманіття рослинності важко сконцентруватись на чомусь одному, то взимку, коли  білосніжний сніг вкриває стрімкі схили гір і все довкола – видовище стає не менш заворожуючим.

І закриває топ 5 місць турецького Причорномор’я національний парк Ілгаз. Повітря в цій місцевості завжди свіже та чисте, а природа вабить око своєю різноманітною рослинністю. В зимовий період туристи можуть відвідати тутешній лижний центр Ігназ, що знаходиться в національному парку, в 40 кілометрах від міста Кастамону, спробувати себе у зимових видах спорту: покататися на лижах чи сноуборді. Також вам випаде можливість дослідити прекрасні навколишні місцевості такі як: каньойон Чатак, печеру Ільгар Іні та каньйон Валла.