Як зустріти рік Жовтого собаки?

Новий рік – неминуча частина життя! У кожного Новорічні свята викликають асоціації з вогниками, Миколаєм, вечірками, казковістю, дива, здійснення мрій та канікулами. Про останнє ми і поговорим.

Чому б не відправитись цього Нового року на відпустку своєї мрії❕❔ Урізноманітнити це свято новорічними пальмами, «пісковими бабами» та пляжними вечірками.

☀З нами Ви можете все!

Довіряйте свою відпустку, новорічні побажання нам і ми організуємо незабутній Новий рік за кордоном! Ціни на тури, Новий рік 2018 в Єгипті, гірськолижні тури та інше уточняйте за номерами: (097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675

Напередодні Нового року, сайти туристичних агентств, операторів переповнені пропозиціями відправитись на Новий рік в тур за кордон.

Популярні тури на Новий рік: автобусні тури в Польщі, Чехію, Австрію, Францію та інші європейські країни – це пропозиції для тих, хто прагне новорічної казки. А туристи, що хочуть сонця посеред зими купують тури в Єгипет, тури на Шрі-Ланку, тури в Таїланд та інші теплі країни.

Перевага покупки готового туру: економія часу на планування відпустки та вирішення всіх організаційних питань. Туристична подорож включає в себе все: квитки на літак/автобус, проживання в готелі, переважно включено харчування, розваги…аби орієнтуватись, про те, що включає новорічний тур варто поцікавитись в туристичного менеджера.

Мабуть ніколи не було так легко і просто відкривати для себе світ як з появою туристичного сервісу: turystychna-viza.com  Тут Ви зможете не тільки обрати напрямок для відпочинку, але й дізнатись про останні новини, що відбуваються в світі та нюанси відпустки в обраному курорті.

Зустріти Новий рік пропонуємо в сонячних країнах світу (ОАЕ, Єгипет, Таїланд) або посеред гірських, засніжених краєвидів (Словаччина).

Який би стиль, країну, місце Ви б не обрали для святкування Нового року, нехай у будь-якому випадку поряд будуть теплі люди та приємна атмосфера!

Вдалого Нового року 2018!!!🎁