Домініканська Республіка створена для luxury відпочинку: пальми, пляжі, пісок, сонце, Карибське море, пляжні розваги, тематичне весілля…одним словом, це місце де здійснюються мрії.😻😻😻

Куди піти і чим зайнятись, якщо Ви в Домінікані?

Домінікана – це райська природа, яка закохає в себе одразу по приїзду. Але для того, щоб відпочинок був насиченим великою, кольоровою гаммою емоцій, пропонуємо переглянути Гід по Домінікані:

Найвідоміший курорт Пунта-Кана.Тут, є все, що може запропонувати туристам країна.

Не дарма, користуються популярністю наступні місця на Домінікані:

Пуерто-Плата (курорт відомий завдяки своїм пляжам).

 Бока-Чіка – місце, що просто створене богами для романтичних вечорів.

 Хуан-Доліо – хороший вибір для любителів морських подорожей.

Для тих, хто хоче відчути справжню енергетику нічного життя – Байяібе.

Сімейний відпочинок – Самана.

В Домінікану закохуються, Домінікану обирають, в Домінікані отримують таку бажану насолоду від життя здебільшого молодята. Для них, тут розташовано багато романтичних готелів, які пропонують затишок, ніжну і трепетну атмосферу та можливість насолоджуватись магією природи. За бажання, тут можна організувати символічне весілля своїх мрій. А чому б і ні?💏Топ-5 місць для весільного туру розкажуть більше про весілля на Домінікані.

Ціни на відпочинок на Домінікані

Гарячі пропозиції – відпочинок в Домінікано!!!!!!!!

Визначні місця в Домінікані

В Домінікані на туристів чекають культурні та природні місця, які залишать позитивні емоції навіть найвибагливішим туристам.

Символ Санто-Домінго: собор Санта-Марія-ла-Менор (місце розташування на карті)

Храм золотистого кольору вражає яскравими поєднаннями стилів готики та барокко.

Палац Алькасар-де-Колон (місце розташування на карті)

Палац побудований для сина Христофора Колумба.

В Ла-Романі відвідайте Альтос-де-Чавон, відоме як місто для художників. Тут Ви неодмінно відчуєте атмосферу середньовічного містечка. + отримаєте свою дозу натхнення (місце розташування на карті)

Люди, що побували на Домінікані одного разу, хочуть повернутись сюди знову і знову…і на це є вагомі причини. Подорож в Домінікану пробуджує жагу до життя, показує наскільки позитивними та  щирими можуть бути наші емоції і робить нас щасливішими. А це найважливіше.

Скільки коштує відпочинок в Домінікані?