Авіакомпанія Emirates, яка є одним із лідерів на ринку авіаперевезень невпинно працює на покращення сервісу та умов перевезення  для своїх пасажирів.

Компанія нещодавно розробила та представила новий додаток, що дозволяє пасажирам відслідковувати інформацію стосовно можливих затримок рейсів. Розробники передбачають, що інноваційний додаток Hub Monitor зможе вплинути на зменшення кількості затримок, що безпосередньо пов’язані із підготовкотовкою борта. Інформація в додатку стосується рейсів, що здійснюються в міжнародному аеропорту Дубаї. Як повідомляє сам авіаперевізник, Hub Monitor дозволить відслідковувати пасажирам інформацію про те, на якому етапі знаходиться підготовка борту до вильоту та приблизний час очікування до посадки.

Таким чином, передбачається зменшення затримки рейсів та покращення сервісу та обслуговування, що неодмінно вплине на підвищення рівня комфорту пасажирів. Працівники Emirates зазначають, що на прибирання та доставку їжі на найбільший борт, яким володіє авіакомпанія-комерційного літака Emirates A380, потрібно 105 хвилин, а для повної підготовки до зльоту Boeing 777 необхідно 90 хвилин. Тому затримки, що стосуються прибирання та підготовки до зльоту літака безпосередньо впливають на час здійснення рейсу. Тож завдяки Hub Monitor пасажири, які очікують на свій рейс до аеропорту Дубаї, чи перебувають там транзитом можуть очікувати зменшення затримок рейсів, що пов’язані із підготовкою повітряного судна.