🌼Час планувати літній відпочинок 2018!!!

Літо 2018 – час відпусток та омріяного відпочинку. Влітку завжди хочеться яскравих та теплих емоцій. Але не завжди бюджет дозволяє потратити велику суму коштів на відпустку, як альтернатива – обрати місце, яке не сильно вплине на стан Вашого «гаманця», при цьому подорож забезпечить чудовими враженнями.

🌞Пропонуємо до Вашої уваги топ-10 доступних місць для екзотичного відпочинку влітку

1.Лаос

Лаос – ідеальний вибір, якщо Ви шукаєте аутентичну та доступну за ціною атмосферу.

В цій країні немає виходу до моря (за винятком річкового архіпелагу Сі-Фан-Дон), але не зважаючи на це, кількість туристів, які обирають Лаос, з кожним роком тільки збільшується.

  • Серед розваг, в Лаосі: походи, скелелазіння, каякінг, зиплайн і повітряна куля – все за бюджетними цінами.

При чому, ціни доступні практично кожному українцю. До прикладу, просте, але комфортне бунгало обійдеться Вам менше ніж за 10 доларів. Дещо дорожче коштують номера в готелях, що в місті Луанг-Прабанге.

Лаус – держава в Південно-Західній Азії, яка межує на півночі з Китаєм, на сході з В’єтнамом, на півдні з Камбоджею, а на заході з Таїландом. Всі ці країни відомі нам і популярні в туристичній сфері, тому відпочинок на їх території буде дорожчим ніж в маловідомому Лаосі. Хоча і Таїланд вважається доступним для туристичних поїздок.

Найдорожчим з відпочинку є квиток на літак. Хоча, якщо забронювати його за декілька місяців (Раннє бронювання), можна зекономити.

2.Мексика

Пляжі, пустинні каньйони, старовинні руїни Майя + кулінарна та культурна спадщина – це все здатне привернути увагу у кожного туриста.

Номер в готелі коштує 20 євро за добу, при чому не складно знайти заклад дешевого та смачного харчування.

Звичайно, що для багатих туристів, Мексика – це рай (відпочинок на Кабо, Канкуні), але і бюджетний мандрівник знайде чим себе потішити в Мексиці. Серед доступних місць: Тулум, Пуерто-Ескондідо, Мазатлан, Сіхуатанехо, Мазатлан.

Перед тим, як планувати подорож до Мексики, потрібно враховувати, що деякі місця в країні небезпечні і їх варто уникати.

3.Грузія

Для того, аби зупинитись в Грузії, потрібно виділити від 5 до 20 доларів на добу за житло.

Грузія – місце, про яке не перестають говорити туристи з усього світу.

Країна може запропонувати як культурне проведення часу, зокрема екскурсії в Троїтську церку, православний монастир Джварі, місто Уплісцихе, так і мандрівки до природних  місць: погаслий вулкан Казбек, печера Крубера. А також, не забуваємо, що в Грузії смачне вино.

Якщо поєднати вечір з смачним, вишуканим вином, гірськими краєвидами та гарним настроєм, вийде дуже навіть непогана суміш, яка потрібна для чудової відпустки.

4.Індонезія

Джунглі, білі піщані пляжі, дика природа…Індонезія – цілий світ для відкриттів.

Балі – найпопулярніше та найдорожче місце для відпочинку. Але це не відштовхує туристів, його обирають завдяки численним пляжам, індуїстській культурі та зручному розташуванню аеропорту.

Окрім Балі, в Індонезії є і інші регіони, що не виглядають не менш привабливо: Ломбок, Ява.

5.Португалія

Якщо уникати найпопулярніших туристичних місць, можна насолоджуватись цінами для місцевого населення. Тут можна попити каву за 0,60 євро.

6.Марокко

Марокко – фантастичний, бюджетний напрямок. За умови, якщо турист любить торгуватись, можна придбати цікаві речі на ринку, навіть за 1$

7.Колумбія

До речі, в Колумбії найвищі пальми в світі.

8.Камбоджа

Багато туристів їдуть в Камбоджу тільки заради храмового комплексу Ангкор – Вата.

Але окрім нього, на острові Камбоджа цікаві сільські поселення посеред рисових полів, місто Баттамбанг, будівлі якого виконані у французькому колоніальному стилі.

9.Куба

Сальса, ром, сонце і мінімум Інтернету – це все забезпечить яскравий та незабутній відпочинок.

10.В’єтнам

В’єтнам – місце, що наповнене  контрастами.

Яке б місце Ви не обрали, нехай Ваша відпустка буде найкращою!