Рано чи пізно більшість молодих людей починає жити власним життям, покидаючи батьківський дім. Причина цього: навчання, робота далеко від дому, створення власної сім’ї. Як це відбувається у різних країнах світу?

Дуже часто в Греції, 30-літні «здоровані», живуть під одним дахом разом з батьками, а все тому, що іноді бояться труднощів і звикли жити на вже всьому готовому.

Також причина і в економічних питаннях, оренда квартири на території Салоніків чи Афін + комунальні послуги часто рівняються з цілою зарплатою.

Але все ж, проблеми є всюди, найбільші з них живуть в нашій голові. Якщо мати бажання і поштовх до дій, можна зробити навіть здавалось нереальне на перший погляд. До прикладу, в Греції популярний туризм, тури в Афіни користуються неабияким попитом у мандрівників зі всього світу, чому б не зайнятись цією сферою і не отримати хорошого прибутку?

  • Італія

За статистикою, більше як половина італійців віком 18-34, живуть разом з батьками, навіть попри те, що мають роботу.

Дуже часто італійці – «матусині синки», мовляв: «без мами ніщо не вирішується». Це питання наскільки вже укорінилось, що його пробує вирішити влада.

Також, на життя з батьками впливають труднощі з житлом та хорошою роботою. В тому числі, батьки не розуміючи того, що діти ростуть, всіма способами заохочують до життя разом з ними.

  • Ізраїль

Молодь в Ізраїлі (представники чоловічої статі), одразу після закінчення школи їдуть служити в армію.  Службу закінчують у 21 рік. Повертатися жити додому, для них – велика рідкість.

Багато батьків, навіть допомагають оплачувати квартиру, якщо це потрібно.

+батьки в Ізраїлі не тиснуть на вибір дитини.

  • Єгипет

Путівки в Єгипет відкриють для нас більше про культуру місцевих жителів.

За статистикою, вже після 18 років, молодь має бажання проживати окремо від батьків, одружитися. Цим планам часто заважають традиції та фінансовий стан, чоловік має повністю забезпечувати дружину + заплатити викуп її батькам, подарувати прикраси, придбати квартиру.

  • Філіппіни

Випускники університетів, навіть якщо і отримують хорошу роботу, все одно до 40-ка років залишаються жити з батьками, і на території цієї країни, цим не здивуєш нікого. Дуже часто, тут під одним дахом проживає навіть декілька сімей + тьоті, дяді.

  • Україна

Більше як половина жителів нашої країни, до 23-24 років проживають з батьками.

Багато молоді, покидає батьківський дім вже в 17-18, відправляючись в інше місто на навчання, більшість з них так і залишається жити в місті, де навчались.

Одним словом, в нас тісні зв’язки з батьками, але молодь надає перевагу окремим, своїм життям над власним дахом.

  • США

США. Тут одразу після школи, відправляються в університет чи коледж. Але після закінчення навчання, багато з них повертаються жити з батьками, серед інших, це не дуже добре сприймається.

Часто, в США вважають, що жити з батьками після 25-ти – це означає, що «ти невдаха, яка нічого не може добитись».

  • Велика Британія

До 24 років, більшість молодих людей проживає окремо від батьків.

Звичайно, бувають різні ситуації, але все ж, молодь, за можливості бажає жити окремо від батьків.

Більшість французів, покидають батьківський будинок вже у 18 років. Вони живуть у гуртожитках, знімають квартири разом з друзями, вже пізніше складають кошти на власну нерухомість.

Батьки зберігають потрібну дистанцію, рахують правильним надмірно не вмішуватись в життя дорослих дітей.

Що їдять та як відпочивають французи?

  • Німеччина

В більшості німецьких сімей, вважають, що діти в 25 років, мають відселитись від батьків, вчитись самостійності, знімати житло, забезпечувати себе всім необхідним.

В Німеччині, практично всі молоді сім’ї живуть окремо від батьків.

Якщо молоді люди, навіть ще не мають власної сім’ї, вони прагнуть жити окремо від батьків. Статистика говорить, що тільки 4% чоловіків та 1% жінок, продовжують, після 25 років проживати у батьківському домі.

  • Швеція

Після закінчення школи, молоді шведи покидають батьків і прагнуть жити самостійно. При цьому, вони можуть проживати в одному місті та тісно спілкуватись з батьками.

Молодих людей (чоловіків), які проживають з батьками під одним дахом, принизливо називають «мамбо», що в перекладі означає «матусин синочок».

  • Японія

Діти покидають батьківські будинки після того, як закінчують школу, поступають в університет, одружуються.

Молода сім’я, прагне жити окремо від батьків та забезпечувати себе. Звичайно є винятки, але це дуже рідкі випадки в Японії.

Кожна країна має свої, загальні пріоритети, що стосуються життя з батьками. Все ж, народ дорослішає, обирає свій шлях життя, створює власну сім’ю – для цього всього необхідно мати власний «дах над головою». І не для того, аби «обірвати родинні зв’язки», ні, а для того, аби можна було «жити в себе»: купити диван на власний смак, створити власні правила в цій «хаті», комфорт у своєму, унікальному стилі….цього всього, ніколи не вдасться зробити, якщо Ви житимете уже в тому, що давно існує. Тому прагніть до кращого, живіть власним, ніким не нав’язаним життям, прислухайтесь до інших, робіть по-своєму, отримуйте задоволення від прожитих секунд!

+ Включайте у свої плани подорожі, цінуйте позитивні емоції і все буде супер!😉