Розпочався сезон снігу, льоду, морозу…і  це круто напередодні новорічних свят, але часом так хочеться потрапити туди де сонячно, є море і пальми. Тому полетіти на Балі в цей період часу – не така вже й погана ідея.

5 причин поїхати на Балі взимку

1.Дізнатись більше. Більше про себе

Дуже часто на Балі відправляються з різних точок Землі заради того, аби пізнати не острів, а самого себе. Такі туристи відвідують ашрами, проводять цілі дні в мовчанні.

Місто Убуд вважається місцем для заняття йогою. Адже саме його обирають заради того, аби посидіти в різних асанах, побувати на відповідних семінарах і просто дізнатись більше про самого себе.

На Балі біля 20 000 храмів, побувавши в яких Ви неодмінно відчуєте внутрішню гармонію і любов.

2.Насолоджуватись місцевими пейзажами

Всі ці картинки відносяться до категорії «райських». На острові є все для того, аби відчути себе десь за межами часу, буденності і реального життя. Тут хочеться просто кайфувати від того, що Ви потрапили на Балі.

На Балі є окремі пляжі для купання та для серфінгу. Серед найвідоміших: Кута, Легіан, Улувату, Амед, Ловіна, Санур.

3.Серфінг

Для тих, хто мріє нарешті опанувати цей водний спорт – Балі вдалий напрямок. Адже саме тут є всі умови для того, аби навчитись серфінгу.

Багато народу обирає Куту для цього, адже там на березі створюється багато піни і на ній набагато легше вчитись. Мандрівники говорять, що з першого ж заняття у них виходило стати на дошку.

4.Кухня

Індонезійська кухня цікава для нашого туриста. До прикладу, тут часто смакують молочне поросятко, що заправлене різними приправами або інші, м’яко кажучи не дуже звичні для нашого раціону страви.

+на Балі у Вас є неймовірна можливість посмакувати: маракуйю, манго, мангустіни, балійське ківі. Їсти фрукти на Балі – звучить дуже навіть не погано.

5.Тури на Балі – не так дорого, страшно і далеко

Тури на Балі набагато доступніші ніж це здається. Звичайно, якщо купувати їх разом з нами. В нас Ви знайдете акційні тури: Гарячі тури, Раннє бронювання.

+на Балі багато місцевих жителів розмовляє на російській мові.

Зима на Балі – сонячна, тепла, цікава. Чому б не організувати собі зимові вихідні на одному з райських клаптиків світу?! Ціни 2018 та актуальні тури уточняйте за номерами:

  • (097)52-51-480
  • (093)22-11-855
  • (068)35-01-297
  • (067)49-60-675