Обравши тур в Єгипет, хочеться якомога більше знати про цю країну. Зважаючи на те, що Хургада – популярний для українських туристів курортний напрямок. Пропонуємо Вам, топ 10 найцікавіших фактів про Хурганду.

1.В Хургаді немає правил дорожнього руху, але практично через кожні 100 метрів на шоферів чекає «лежачий поліцейський». Тому їхати дуже швидко ніяк не вийде.

Туриста, це може дещо нервувати, але місцеві жителі вже пристосувались до таких доріг і встигають як слід розігнатись, та перед самим «поліцейським» збавити швидкість.

2.В Єгипті, та зокрема Хургаді майже всі житлові будинки без даху. Така тенденція будови, пояснюється тим, що споруда вважається недобудованою, а отже жителям не потрібно платити податок за нерухомість.

Та й виглядають житлові будинки, нічим не гірше ніж вони були б з дахами і туристам подобається.

3.У Хургаді Ви не будете почувати дискомфорт через комунікативний бар’єр. В місті однією з поширених мов вважається російська, часто навіть на ринку чи в магазині можна зустріти російськомовного продавця.

Серед найбільш поширених мов в Хургаді, виділяємо: арабську, англійську, німецьку та російську.

4.Зірки готелів в Хургаді – це ще не показник відмінного сервісу. Часом двозірковий готель, може бути кращим за поряд розміщений готель з 5-ти зіркам. Тому при виборі готелю, орієнтуйтесь на відгуки туристів, а не на зірки і вартість за номер.

Думки туристів, про готелі в Хургаді, можете переглянути тут.

5.Майже кожен хургадієць користується телефоном Nokia, пояснюючи це тим, що в ньому є багато забавок і телефон ідеально підходить для користування.

6.Ціна за проїзд у міському транспорті – 1 фунт, щоб Вас зорієнтувати, то за ці гроші можна купити пляшечку питної води, що не є дорого.

7.Заради безпеки, у місті багато озброєних солдатів, але всі вони не виглядають страшно, адже увесь час усміхнені та привітні до цивільного народу.

8.Місцеві водії, побачивши туриста, прагнуть всіляко на ньому заробити, тому краще поцікавтесь попередньо, скільки насправді коштуватиме проїзд, аби Вас не ошукали.

9.Краса Червоного моря прирівнюється до Карибського. І тільки заради цього варто купити вигідний тур в Єгипет і відправитись до красивого, активного і цікавого відпочинку.

10.Під час занурення до підводного світу, окрім того, що таке занурення покаже захоплюючі особливості життя під водою, можна почути звук як рибки їдять корали.

Читайте також: Якщо Ви в Єгипті: цікаві місця країни