Весілля – важлива подія у житті кожної людини. І звичайно, що кожному хочеться організувати незабутнє свято, яке буде кращим з кращих.

Все частіше спостерігається тенденція святкування весілля за кордоном.

Весільні тури за кордоном, весільна подорож ціна, весільна подорож куди поїхати, медовий місяць за кордоном, весільні тури зі Львова – це все вже оригінально і передбачає неймовірне свято, яке принесе безліч приємних емоцій. Плюс до цього, організовуючи весілля за кордоном, ви можете плавно перейти у медовий місяць за кордоном. І все це буде круто, оскільки ви зможете розпочати своє сімейне життя посеред кращих на світі панорам.

Весілля за кордоном: організація свята

Більшість українських пар, хочуть тематичне весілля за кордоном, тобто те, яке не передбачає збору чималої кількості документів та інші нюанси, що вимагають уваги та часу.

Тематичне весілля за кордоном – простіше, і організація його приємніша.

Пропонуємо зробити весілля за кордоном у місцевому стилі: для них – це традиційно, для нас – екзотика.

Тури в Болгарію – це не тільки, путівки, які передбачають відпочинок на пляжі та комфортну відпустку з дітьми. Це можуть бути і весільні тури.

Весілля в Болгарії можна організувати посеред красивих, болгарських краєвидів у традиційному стилі (як варіант).

В Туреччині існує судження: до того як турецька наречена покине рідну домівку і відправиться на весільну церемонію, брат або дядько зав’язують навколо талії дівчини червону стрічку. Колір стрічки символізує щастя, удачу і невинність.

На Шрі-Ланці вбрання нареченої поєднує східні і західні традиції. Тут одягають рясно розшиті шовкові сарі і фату (за європейською модою).

Місцеві дівчата обирають сукні яскравих кольорів з багатою вишивкою.

Індійські наречені йдуть під вінець у традиційному вбранні лехенга-чолі. Найчастіше таке вбрання червоного кольору, а доповнюють його 16 прикрас, згідно з місцевими традиціями.

Весілля на Кіпрі – одне з найпопулярніших для наших молодят. Весілля на Кіпрі організовується досить часто і в цьому немає нічого дивного, оскільки Кіпр вважається землею кохання (говорять, що на Кіпрі народилась Афродіта), а ще острів неймовірно красивий.

Обираючи весілля за кордоном, хочеться продумати його від А до Я. Це виснажує, оскільки організація весілля – справа не зовсім проста, тим більше, коли ви плануєте весілля за кордоном.

Тому ми пропонуємо свої послуги, що стосуються організації весільного туру. Працюємо з кожним індивідуально та враховуємо ваші побажання та очікування від путівки.

Для того, аби організувати весілля за кордоном чи підібрати весільний тур (медовий місяць, путівки на двох), телефонуйте нашим менеджерам: (097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675 . Весілля за кордоном 2018