На острів Кіпр часто прибувають нові господарі – програмісти. Все тому, що у більшості з них – віддалена робота, яка дозволяє переїхати на Кіпр, більше того, психологічний портрет типового програміста відповідає мріям багатьох дівчат, адже це спокійна, урівноважена, творча, здебільшого легка та проста людина.

Зважаючи на це, ми спланували чудовий та не зовсім звичний гід по Кіпрі, який сподіваємось, допоможе знайти свою любов.

Ну тури на Кіпр, надіємось ви знаєте де купувати, коли що 😉

Як вийти заміж за програміста? Весілля на Кіпрі =)

Розповідаємо, що робити, якщо заміж за програміста хочеться, а вчити Python бажання немає.

Влитися в тусовку програмістів

Однин з найскладніших кроків і водночас найважливіших – знайти програміста. Де їх знайти, якщо увесь свій вільний час від роботи, айтішники сплять (ну здебільшого), адже вони ой як багато працюють.

На жаль, на відміну від нас, простих смертних, вони хворіють тим, що роблять і тусуються на тематичних івентах. Конференції, курси, лекції і багато інших штук для розвитку в своїх сфері діяльності.

Тому радимо кидати всі свої часом безтолкові прогулянки по магазинах, солярії, манікюри, спортивні зали і йти качати ще щось окрім власної сьомої точки, хоча це теж важливо.

Для того, аби знати більше про програміста – знайди резюме програміста. Так ти знатимеш, про нього багато корисної інформації та вивчи багато невідомих досі слів.

Як один з варіантів для знайомства: прикинься менеджером з пошуку персоналу і запроси його співбесіду. Айтішники люблять креативних дівчат з нестандартним підходом до вирішення завдань.

Спробувати поговорити

Це тобі так здається, що прийшла, підморгнула і справу зроблено. Це застаріле судження, оскільки айтішники давно не соромляться жіночого товариства і, більше того, вони вже страждають від його надлишку. Тому зацікавити програміста в спілкуванні буде важкувато, почитай щось розумне перед зустріччю, а ще краще заспокойся і поводься природньо, так ти зрозумієш чи це справді твоя людина.

Спробуй зацікавити його

Крім якихось базових знань, здивуй його своєю ерудицією. Запитай, що він думає про технологічну сингулярність, подискутируй з ним на тему слабкого та сильного штучного інтелекту (але почитай щось на ці теми заздалегідь, не починай тем, в яких погано орієнтуєшся) і поцікався, чи любить він олів’є. Ну так, щоб збити з пантелику. Окрім того, легка «придуркуватість» робить життя кращим, розслабляє і пасує кожному.

Нагодуй його

Ну звичайно, якщо вже добре знайома з ним, з обережністю запроси його в гості і нагодуй олів’є (це до прикладу). Програмісти часто за своїми ноутами, забувають поїсти, тому не зайвим буде запросити його на вечерю в домашніх умовах.

Спільна вечеря допомагає встановити контакт.

Як вийти заміж за програміста? Весілля на Кіпрі =)

Якщо він від тебе ще не втік, постарайся закріпити свої позиції. Спілкуйся, скидай смішні меми про Ілона Маска. І головне, чорт візьми, не смикай його, нехай спокійно сидить за комп’ютером, поклади поруч печеньку, пару банок енергетиків і сама занурся у власний простір, поки він не телепортується назад.

Не ламай його код

Тобто, голову. Айтішники — дуже логічні і раціональні люди з критичним мисленням, тому, якщо у вас не димить рука, на новий манікюр вони не звернуть уваги. Те ж саме з новою стрижкою — вони помітять її, тільки якщо твоя голова буде лежати на дивані окремо від тулуба. Ну, загалом як і всі чоловіки.

Не тисни

Так, годинники цокають, повір я це розумію, як ніхто інший, але не треба намагатися прогнути програміста на ЗАГС. Поки він не побачить у цьому користі, не зробить пропозиції. Він, чесно кажучи, взагалі її не може зробити, тому що ВСЕ І ТАК ПРАЦЮЄ, А РАПТОМ ЗЛАМАЄ? У цьому, до речі, вся суть кодерів — краще не чіпати те, що хоч якось функціонує. Але якщо він впевнений, що ти його людина і йому з тобою круто, так як і тобі, повір нічого «крутитись незрозуміло як» не буде.

І перестань читати подібні пости

Так, айтішники — це стало в сучасному світу так само модно, як раніше нафтовики. Якщо раніше було круто говорити подружкам «А мій в Газпромі працює», то зараз «Стартап мого хлопця Цукерберг купив» — набагато крутіше. І зрештою, навчися чомусь корисному. Перш ніж шукати когось, знайди себе!

І ще одне – не у всіх випадках твоя людина саме програміст, шукай близьку серцю людину, яка нізащо не дозволить тобі сумувати і більше того, разом ви зможете зробити багато справ!

Але якщо ти вперто вирішила заміж за програміста, хороший спосіб знайти його на Кіпрі! Тури на Кіпр (організація весілля на Кіпрі) можна придбати тут.