Воєводська віза – польська національна віза, що дозволяє працювати на території Польщі, а також у Німеччині, Бельгії, Франції та інших країнах ЄС у випадку, якщо роботодавець Польщі співпрацює з роботодавцем перелічених країн.

Багато українців шукають роботу за кордоном, найчастіше обираючи сусідню Польщу. Але для того, щоб безпроблемно працювати та перебувати на території Польщі потрібно оформити відповідну візу. Для людей, які працюють в Польщі практично на постійній основі, або планують відправитись до країни на довгий час існує віза від Воєводи типу D07.

Віза від Воєводи – це дозвіл на роботу, за яким Ви можете бути впевненими, що польське консульство зі 100% гарантією не відмовить у виробленні робочої візи.

Віза в Польщу від Воєводи: документи на робочу візу

Робоча віза від Воєводи відноситься до польської робочої візи і дозволяє працювати на території Польщі практично рік часу 360/360. Віза від Воєводи перекриває візовий коридор, якщо попередньо було відкрито ще якусь візу(Шенген, робоча віза по запрошенню).

Віза від Воєводи дозволяє відвідувати інші країни Шенген простору з туристичними чи іншими цілями.

Віза від Воєводи оформляється по запрошенню від Воєводи. Зазвичай його оформленням займається роботодавець.

Наша компанія допомагає отримати візу від Воєводи, для цього потрібно надати такі відомості: дата і місце народження, домашня адреса, імена матері і батька, власне прізвище та ім’я.

Для того, аби оформити візу від Воєводи потрібні наступні документи: запрошення від Воєводи, заповнена анкета, копії закордонного паспорта з усіма візами, копії внутрішнього паспорта, два фото70% обличчя.

Час на оформлення робочої візи від Воєводи, якщо вже підготовлені всі документи: 30-40 днів.

Воєводська віза – це найбільш оптимальний і недорогий варіант легально проживати та перебувати на території Польщі.

Воєводську візу можна буде продовжити написавши відповідну заяву на польській мові. Продовження терміну дії національної візи можливе за умови: через важливу професійну чи гуманітарну зацікавленість іноземця, яка не дозволяє покинути територію Польщі.

Якщо Вам потрібно швидко, якісно без проблем оформити візу від Воєводи, ми готові надати свої послуги (допомога при оформленні документів, запрошення, страховка, заповнення анкети). Детальніше телефонуєте за номерами: (098)35-68-094, (068)73-03-056, (093)12-60-322, (099)92-06-710, (097)52-51-480.

Дивіться також з цієї теми:

Довідник 2017: Робочі візи та безвізовий режим(ціна, терміни, гарантія відкриття)

Visa100% – швидка допомога в оформленні віз від професіоналів shengen-viza.com.ua

Як отримати біометричний закордонний паспорт: вартість і терміни оформлення

Що потрібно знати про польську робочу візу?