(097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675
Замовити тур?

Вінчання закордоном

Гарячі Путівки » Весілля закордоном

НАЙКРАЩІ МИТІ

Вінчання – це церковне таїнство між чоловіком і жінкою.

 Для кожного з нас цей день є особливим. Одні закохані вінчаються в Україні по всіх старовинних традиція,іншим хочеться щось нового і вирішують обвінчатись закордоном. Не так багато є країн,де без проблем можна зробити це українцям. Однією із них є неймовірно красива острівна держава Кіпр.

ПЕРЕКОНАТИСЬ

І якщо вже Ваш вибір зупинився на цій державі,то перше з чого потрібно почати,це підготовка всіх документів для відкриття шенген візи ( в чому ми Вам допоможемо http://shengen-viza.com.ua/).

Плюси вінчаня закордоном

0
Пляжі
0
Церкви для вінчання
0
Священників
“Також у Вас є можливість обрати місто і церкву де  Ви обвінчаєтесь. На Кіпрі це такі міста (Паралімні, Протарас, Айя-Напа, Сатира).Там знаходиться безліч красивих церков. Дуже красивою є церква св. Єпіфанія Кіпрського (м. Айя-Напа)
Наступне,що потрібно зробити, це обрати дату вінчання і узгодити зі священником. У Кіпрської Православної Церкви не вінчають у середу, п’ятницю і багатоденні пости.

“Дуже уважно потрібно підійти до збору всіх документів для вінчання.”

Потрібні будуть:

“- паспорта (закордонні)
– свідоцтво про народження обох
–  свідоцтво про хрещення обох
– свідоцтво про цивільний шлюб (з РАГСу)
–  документ з тієї церкви, куди ви ходите, про те, що у вас немає інших церковних шлюбів, або, якщо був , то розірвано згідно з церковною процедурі.

Всі документи, окрім паспортів, потрібно перекласти англійською або грецьку мови(без завірення).
Тут є кілька моментів:не у всіх є свідоцтво про хрещення, і з документом з церкви іноді багато проблем. У зв’язку з цим є документ, який ви заповнюєте і завіряєте його в кіпрському суді. Також перед судом потрібно купити 8 поштових марок (8 євро), це як би держмито. Таким чином, цей документ замінює довідку від вашої церкви і свідоцтво про хрещення (якщо його немає, але ви знаєте, що ви хрещені).
З фінансової сторони вінчання обходиться у 400 євро. Плюс за подачу документів 20 євро, ці 20 оплачується в єпархії, а основна сума вже в церкві, за фактом проведення  вінчання. Потім, від священника Ви отримаєте свідоцтво про таїнство вінчання російською та грецькою мовами. За часом вінчання триває  35-40 хвилин. Свідоцтво про вінчання може бути готове вже на наступний день.
Також не забувайте про свідків на вінчання,можете взяти з собою родичів або друзів. Якщо такої можливості у Вас не має,то церква з задоволенням у цьому питанні допоможе. Без свідків вінчання на Кіпрі не відбувається.
Головне не забути про обручки,а все інше необхідне для вінчання,надає церква.
У церквах не забороняється робити фото/відео зйомку,адже цей прекрасний день запам’ятається на все життя.
Якщо вже є обрана дата вінчання,ми подбаємо про бронювання готелю і перельоту.(тут може бути спилка на сайт з туризмом)
Ми створимо Вам всі умови,щоб цей день запам’ятався Вам на все життя. Адже Ви не тільки обвінчаєтесь на найбільш духовній і наповненій молитвами землі,а ще й прекрасно відпочинете. А повірте,відпочити там є де. Одним із місць,які захоплюють подих і ти готовий дивитись на них вічність це «Міст Закоханих»

Водоспад Мілломеріс, Камені Афродіти.
А сонячні пляжі також не залишаться без Вашої уваги(Nissi Beach, Macronissos Beach, Dassoudi Beach).

Кораловий відпочинок в містечку Хіккадува Шрі-Ланки. Шрі Ланка сезон відпочинку.

25/07/2018|News, Весілля За Кордоном, Гарячі Путівки, Шрі-Ланка|

Шрі Ланка відпочинок в південній Азії. Серед курортів «благословенної землі» Шрі-Ланки є райський куточок і царство коралів під назвою Хіккадува. Тут ніколи не йде сніг, і тепла погода триває впродовж року. Найбільш сприятливий період відпочинку [...]

Весілля за кордоном 2018. 22 весільні прикмети, на які варто звернути увагу

23/06/2018|News, Весілля За Кордоном, Кіпр|

Весілля – справа любові. Це особливий день для кожної людини, відповідно хочеться аби він був найкращим. Весілля за кордоном 2018 популярні тренди. Весілля за кордоном – ексклюзив, який все частіше обирають молодята і не жалкують [...]

Які весільні сукні обирають дівчата з усього світу?

14/06/2018|News, Весілля За Кордоном, Кіпр|

Весілля – важлива подія у житті кожної людини. І звичайно, що кожному хочеться організувати незабутнє свято, яке буде кращим з кращих. Все частіше спостерігається тенденція святкування весілля за кордоном. Весільні тури за кордоном, весільна подорож [...]

Як вийти заміж за програміста на Кіпрі? Лайфхак для дівчат

08/06/2018|Весілля За Кордоном, Кіпр|

На острів Кіпр часто прибувають нові господарі – програмісти. Все тому, що у більшості з них – віддалена робота, яка дозволяє переїхати на Кіпр, більше того, психологічний портрет типового програміста відповідає мріям багатьох дівчат, адже [...]

Як грамотно організувати весілля за кордоном?

29/05/2018|News, Весілля За Кордоном|

Весілля за кордоном 2018 – звучить вже не погано. Але для того, аби уникнути не приємних казусів, все мусить бути продуманим. На що потрібно звернути увагу в першу чергу? Як країну обрати? Як знайти місцевих [...]

Весілля на Кіпрі 2018: організація, вінчання, документи, ціни

23/05/2018|Весілля За Кордоном, Кіпр|

Романтичний, сонячний, казковий острів Кіпр. Згідно легенди, саме тут на мальовничому березі народилась Афродіта – богиня краси та любові. Тому цілком ймовірно, цей острів просто створений для кохання, романтики і всього такого =) Обираючи весілля [...]