Романтичний, сонячний, казковий острів Кіпр. Згідно легенди, саме тут на мальовничому березі народилась Афродіта – богиня краси та любові. Тому цілком ймовірно, цей острів просто створений для кохання, романтики і всього такого =)

Обираючи весілля за кордоном, однозначно зверніть увагу на Кіпр. Надзвичайно приємні емоції, оригінальне свято посеред панорам, які навіюють ніжність, приємні відчуття до мурашок по тілі, це гарантовано!

Офіційна церемонія весілля на Кіпрі VS Тематичне весілля на Кіпрі

Якщо Ви вже вирішили обмінятися клятвами на Кіпрі, у Вас є вибір: організувати офіційну церемонію весілля або влаштувати символічне свято, а всі формальності організувати на Україні. Другий варіант набагато простіший, його радимо і обрати.

Хоча, якщо Ви прагнете офіційно відсвяткувати весілля на Кіпрі, це теж можливо, тільки підготовка документів займе трішки більше часу.

Документи

На відміну від інших популярних напрямків весільного туризму, при проведенні церемонії весілля на Кіпрі, Вам не потрібно проходити велику кількість бюрократичних процедур та збирати безліч документів. Одружитись на території острову Кіпр може кожен бажаючий. Для цього Вам знадобляться:

  • Закордонний паспорт
  • Свідоцтво про народження
  • Український паспорт
  • У деякий випадках: свідоцтво про розлучення, згода батьків (якщо одному з наречених менше як 18 років).

Організація церемонії

Весілля на Кіпрі – це стає дуже популярним для українських молодят.

Цікава статистика: з усіх укладених шлюбів на Кіпрі, близько 40% влаштовують іноземні громадяни.

Оскільки такі свята тут дуже поширені, послуги з підготовки весіль надають багато організацій. Серед них, організовуємо весілля на Кіпрі і ми. Звертайтесь за номерами:

(097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675

Оскільки такі свята тут дуже поширені, послуги з підготовки весіль надають багато організацій. Найкраще звернутися в той готель, де ви плануєте зупинитися. Як правило, у всіх великих готелях Кіпру є цілий штат співробітників, які відповідають за підготовку церемоній: кухарів, фотографів, флористів, стилістів, музикантів і т.д.

Вінчання на Кіпрі

На території Кіпру є багато православних храмів та соборів. Тому якщо Ви хочете обвінчатись на Кіпрі, не стикнетесь з проблемами.

Ціни на Весілля на Кіпрі

Весілля за кордоном – не обов’язково дуже дорого. Наприклад, коли мова йде про весілля на Кіпрі.

Щодо цін на весілля на Кіпрі, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними вище номерами.

Якщо Ви все-ще сумніваєтесь чи потрібна Вам організація весілля на Кіпрі, не сумнівайтесь!!! Маса приємних вражень, позитиву, емоцій, відчуття щастя гарантовано!!!