Департамент консульської служби МЗС України повідомив, що українські туристи, зможуть перетнути кордони Єгипту на підставі електронної візи «e-Visa».

Для оформлення електронної візи заявнику потрібно мати наступні документи: дійсний закордонний паспорт, електронну копію паспорта для того, аби завантажити під час подання на сайті + документи які подають мету та термін поїздки, зворотні квитки та платіжну банківську карту.

З метою оформлення візи, громадяни України, що хочуть потрапити до Єгипту з туристичною ціллю можуть подати он-лайн заявку на сайті www.egyptvisa.com за 90 днів до запланованої подорожі.

Після заповнених форм на он-лайн сервісі та консульського збору, що становить 25 доларів, заявник отримує копію візи на електронну пошту. Цей документ необхідно роздрукувати та взяти з собою в поїздку. Після прибуття в Єгипет, показати його представникам прикордонного контролю. + для того, щоб отримати електронну візу для дітей, що мають окремий закордонний паспорт потрібно подавати окремі заяви.

Оформляти «e-Visa» варто не менше як за 7 днів до відправлення в Єгипет.

Дивіться також: НОВИЙ РІК 2018 в Египті