Інстаграм настільки популярна соціальна мережа, що для багатьох людей інстаграм-акаунт став невід’ємною частиною життя. Часто туристи, вирушаючи в подорож, зосереджують свою увагу на тому, аби зробити вдалі фото, поширити їх в даній соц. мережі та поділитися із читачами красою тих чи інших місць. Популярність інстаграму дійшла до того, що в деяких готелях почали пропонувати спеціальні послуги « інстаграм доглядальниці».

Таке нововведення вже запровадили у деяких швейцарських готелях. Це досить корисна функція для тих, хто займається блогерством. Мережа готелів  «Ibis» запустила послугу «Relax We Post». Гості готелю зможуть замовити послугу «інстаграм-доглядальниці», яка буде періодично займатись оновленням акаунта замовника. Поки веденням соціальної мережі буде займатися спеціально навчена людина, яка обізнана в даній сфері,  блогери зможуть відпочивати, не турбуючись ні про що, звільнитися від постійної потреби постійно виставляти фотографії та відповідати на численні коментарі. Така послуга вже наявна в 17 готелях в Женеві та Цюріху.

Інтстаграм доглядальниця, це не просто людина, яка поверхнево знайома з інстаграмом та його функціями, а, в першу чергу, інстаграм- блогер, який має чималий досвід і знає всі тонкощі та особливості правильного ведення акаунту. Такий проект унікальний в своєму роді і не має аналогів. Розробники та автори ідеї запевняють, що даний проект досить корисний і потрібний, адже допоможе інстаграмерам трішки «розрядитись» та звільнитись від стерсу, який виникає при активному веденні соціальних мереж. Проект заручився підтримкою відомих блогерів, які готові взяти на себе обов’язки доглядальниці.

Цього року на одному із курортів Мальдівських островів був запущений проект Інстаграм-дворецького, в обов’язки якого входило ознайомлення туристів із найкращими місцями для фотографування і селфі. Ще раніше один із готелів острова Балі встановив табу на використання електронних гаджетів на своїй території біля великого басейну. Таку заборону адміністрація готелю пояснює тим, що зараз існує тенденція перенасичення і залежності людей від планшетів, смартфонів, фотокамер і т.п., тому вони запустили спеціальну кампанію « In the Moment», яка передбачає відмову від усіх цих пристроїв з метою створити місце для спокою. Цей проект розроблений для того, щоб гості справді змогли розслабитись і відпочити, а не проводити час у своїх гаджетах.