На Канкуні можна буде відпочивати і не платити за це гроші, а навпаки отримувати зарплату 10 000$ в місяць за те, що Ви готові до пригод, активного відпочинку та поширення фото, відео в соц мережах.

Ми й так це все робимо коли відправляємось на відпочинок, нам хочеться поділитись своїми враженнями, переживаннями з іншими. А на одному з популярних курортів Мексики за це ще й платитимуть непогану суму коштів 😉

На сайті Cancun.com відкрито вакансію Cancun Experience Officer (CEO) – «Директора по пригодах на Канкуні». Людині, яка виконуватиме дану роботу, необхідно буде пів року прожити на мексиканському курорті Конкун. Зарплата 10 000$ в місяць 👍👍👍

Нагадаємо, дістатись в Канкун можна з Варшави. Недорогі квитки на літак!!! 12 грудня можна придбати квиток туди і назад за 1499 злотих!!!

«Директору по пригодах» необхідно буде дослідити цікаві місця курорті та розповідати про це в соц мережах та в блозі Cancun.com + знімати відповідні фото та відео 📷

Фахівець з відпочинку буде жити в розкішних готелях та курортах, що на території Канкуна. Окрім того, йому потрібно  «віддатись пригодам», досліджувати цікаві місця, піднятись на піраміду, що побудували близько 3 000 років тому, поплавати з акулами…Вакансія для сміливих любителів пригод та екзотичного відпочинку.

Подавати заявку на таку «роботу» можна до середини грудня. В анкеті необхідно вказати посилання на свої сторінки в соц мережах та додати коротке відео-резюме.

І вже в січні 2018, Cancun.com визначиться з кращими заявками, вибере 50 претендентів. А 5 фіналістів полетять в Канкун для визначення переможця.

Один щасливчик має відпочивати і працювати в Канкуні з березня до серпня 2018 року.