Плюс ще одна країна, яка відкриває свої кордони українцям. Тепер до Катару можна відправлятись просто вже, звичайно, якщо у Вас є закордонний паспорт. Все завдяки тому, що Україна та Катар, на одній з ділових зустрічей підписали взаємне скасування візового режиму.

Павло Клімкін

Таку інформацію оприлюднив Павло Клімкін – міністр закордонних справ України. Зокрема, 20 березня, чоловік повідомив про те, що він перебуває в Катарі і вже успішно підписано декілька угод, серед них – договір про безвізовий режим, що діятиме між країнами.

За інформацією прес-служби президента, угода передбачає, що громадяни України та Катару, які мають закордонні паспорти, можуть перетинати кордони країн, користуючись безвізовим режимом (документ має бути дійсним щонайменше наступних 6 місяців). Від так, можна спокійно перетинати територію іноземної держави-Катар транзитом, а також перебувати в ній 90 днів протягом 180 днів.

Нагадаємо, що попередньо, 9 серпня 2017 року, Уряд Катару спростив візовий режим з 80-ма країнами, в тому числі і з Україною. Тоді українці могли перебувати в Катарі 30 днів без виїзду.

Коротка довідка для туриста:

  • Катар – країна в південно-західній Азії, що розташована на Катарському на півострові та межує з Саудівською Аравією на півдні.
  • Катар може похвалитись чудовим співвідношенням відпочину на березі океану та недорогим шопінгом + туристам подобається спостерігати за ісламськими традиціями, а можливо навіть досліджувати їх.
  • Найкращий час для того, аби відправитись в туристичну поїздку на Катар: з вересня по травень.
Що ж тепер, подорож на Катар ще доступніша для українців, адже оформлення візи не потрібне!

Читайте також: Міністр юстиції про те, як поїхати з дитиною за кордон