В прийдешньому 2019 році тропічний туристичний центр – Мальдіви, здивує своїх туристів новими відкриттями. Три нові курорти будуть поділятись для любителів музики та пристрасті, фанатів італійських традицій, а також для завидних кавоманів.

Перший новий курорт Мальдівських о-вів буде пропонувати гостям унікальні розваги та пропозиції, в тому числі музичну програму Sound of Your Stay, яка надає безкоштовне користування музичними інструментами навіть в номері нового готелю Hard Rock Maldives, який відкриється в березні.


Його територія буде насичена сучасними дизайнерськими ідеями і тропічною архітектурою. Гостям також будуть пропонувати великий вибір різноманітних страв і напоїв з усього світу. Бронювання номерів в готель вже розпочато, тому в середньому ціна найдешевшого номера буде 340$ за ніч.

Вже в серпні 2019 року в сусідній мальдівській лагуні відкриє свої двері другий курорт – Saii Lagoon Maldives, з ланки Hilton. В готелі буде блисько 2 тис. номерів, а також пляжні і надводні вілли. Туристам що будуть проживати на цьому курорті будуть запропоновані різноманітні страви в ресторанах, включаючи: сніданок для гурманів в кафе Del Mar, тайську кухню в ресторані Tomyam і місцеві морепродукти в Miss Olive Oy. Мінімальна ціна за двомісний номер від 330$.

 

Перший пятизірковий італійський курорт на Мальдівах Baglioni Resort Maldives відкриється весною 2019 року. Він буде розташований на острові Маагау та запропонує туристам 96 різноманітних вілл: в саді, на пляжі чи воді, сімейні вілли для відпочинку з дітьми, а також розкішну президенську віллу. Крім того, гості Baglioni Resort отримають доступ до різноманітних вид водного спорту, кращих дійвінгів світу і спа-центром Ayurvedic Garden з тайським масажем.