Відпочинок в Італії – це круто, але уявіть собі, якщо у Вас є хата в Італії?! Юхухуху!!! Є нагода зробити вигідне капіталовкладення в італійську нерухомість!!!

Місто Оллолаи, яке розташоване в гірському регіоні Барбаджа на середземноморському острові Сардинія, дає можливість придбати будинок за 1,2$. Але не без нюансів:

200 кам’яних будівель знаходяться в поганому стані, і нові власники мають зробити ремонт протягом трьох років, витративши приблизно 25 000$.

Причина щедрої розпродажі – омолодити населення міста, яке незабаром ризикує стати «привидом». За останні півстоліття населення Оллолая скоротилася з 2 250 до 1 300 осіб, а щороку народжувалося тільки по кілька дітей, повідомляє CNN.

Раніше столиця регіону Барбаджа – Оллолаи – залишалася найбільш недоторканим і автентичним місцем Сардинії. Але зараз більшість місцевих жителів переїжджають у великі міста, через це більшість кам’яних будинків тут давно пустують і поступово руйнуються. Аби місто, не перетворилось у примару, влада вирішила розумно вчинити – запропонувати цікаву пропозицію, від якої складно відмовитись, оскільки воно знаходиться в затишку, посеред гірських краєвидів.

Як тут заробляють на життя?

Для виживання місцеві пастухи продовжують виготовляти вишуканий овечий сир Casu Fiore Sardo, який відомий у цьому районі, а ремісники все ще плетуть кошики. Влада міста зв’язалися з колишніми домовласниками – пастухами, фермерами і ремісниками – і попросили їх підписати угоду про передачу місцевих будівель в міське відомство.

На разі, три будинки вже продані, а мер міста говорить, що отримав більше 100 заявок з усього світу. Мер сподівається, що ремонт будинків допоможе створити нові робочі місця і оживити місцеву економіку.

А якщо не готові купувати будинки в Італії та проживати в одному з містечок, Ви нічого не втратите, якщо придбаєте путівки в Італію та відправитесь на відпочинок, повірте, залишитесь задоволеними. Пропонуємо Гарячі тури в Італію за доступними цінами!!!