Туреччина не перестає дивувати туристів не лише чудовими умовами відпочинку, але й культурною, природною та історичною спадщиною.

Тепер допитливим мандрівникам відкриють доступ до унікального каньйону, що знаходиться у північно-західній частині Туреччини у провінції Артвін. Цей каньйон вражає своєю величчю та масштабами, він визнаний другим у світі за висотою, вищим від нього є лише знаменитий Гранд-Каньйон, що в Аризоні. Називається це диво природи Джехеннем, а його розміри перехоплюють подих-висота каньйону становить 200 метрів, ширина- 70 метрів, а вздовж він простягається на 2,5 кілометри.


Таку інформацію надала місцева влада інформаційним агентствам. Прикрашатимуть каньйон оглядові майданчики, пішохідні доріжки та скляний міст, що об’єднає два краї Джехеннему. Відвідавши цей каньйон туристи зможуть не лише насолодитись неймовірними краєвидами, а й пізнати Туреччину та її красоти значно глибше. З часом каньйон може набути популярності також і серед тих, кому до вподоби екстримальний спорт і хто готовий отримати свою порцію адреналіну.