Країна величних пірамід, безмежної пустелі та лазурного моря кличе! Єгипет-один із найпопулярніших напрямків, що користується неабияким попитом серед наших співвітчизників.

Українці віддають перевагу єгипетським курортам через низку важливих причин: перше, що тішить- це прийнятні та доступні ціни на тури, по-друге, відпочивати тут можна будь-коли протягом цілого року. Не менш важливим критерієм є великий та різноманітний вибір готелів та чудовий сервіс. Розташування країни сприяє тому, що цілий рік вода в морі прогрівається до комфортних температур, що дозволяє курортам приймати гостей цілорічно. Колоритний Єгипет знаходиться одночасно в Азії та Африці. Північно-східна частина країни відноситься до африканських земель, а решту території належить півострову Синай. Арабська держава славиться і тим, що має вихід до двох морів- Середземного та Червоного, між якими простягнувся величезний Суецький канал. При виборі курорту, зверніть увагу на клімат, особливо якщо подорожуєте із дітьми. Клімат тут субтропічний, середземноморський, чим далі рухаєтесь від берегової лінії, тим вищі температури фіксує термометр, а опади-стають явищем доволі нечастим. Зверніть увагу, що на курортах Середземного моря температури дещо нижчі, сприятливіші а клімат м’якіший.

В Єгипті виділяють 2 періоди: з квітня по жовтень-високий жаркий сезон; із листопада по квітень прохолодний низький. Найвищої позначки стовпчик термометра сягає в період із середини літа по середину осені. В цей час повітря на півдні прогрівається до +36С, на півночі-до +29С. Тож якщо ви не хочете, аби вам дошкуляла і надокучала спека, то вирушайте на відпочинок в період з квітня по червень, або ж обирайте середземноморські курорти. Зимою ж навпаки варто вирушати на відпочинок до берегів Червоного моря, яке навіть у зимові місяці прогрівається до +21С. 

Якщо ви націлені здебільшого не на пляжний відпочинок, а на екскурсійну програму, тоді найкращим моментом, аби пізнати культуру та побачити цікаві пам’ятки є січень. Другий зимовий місяць- це чудовий час, аби вирушити в екскурсійний тур визначними місцями Єгипту, цьому, в першу чергу, сприяє оптимальна погода: у цей час в Луксорі стовпчики термометра сягають + 23С, а в Александрії +18С. Обов’язково врахуйте той факт, що попри те, що опади в цій країні- явище зовсім нечасте, проте інколи спостерігаються сильні вітри, що піднімають цілі піщані бурі- хамсини.

Хамсини бувають переважно на початку весни, тому врахуйте це при плануванні вашої подорожі, адже погодні і кліматичні особливості можуть внести свої корективи у ваші плани. Звичайно ж, вирушаючи в країну, територія якої заселена корінними єгиптянами лише на 5%, а решту займає безмежна пустеля, кожен турист хоче познайомитись із таємничою Сахарою особисто. Тут вам запропонують чимало різних захоплюючих турів у пустелю, проте врахуйте, що вдень температура повітря тут може сягати позначки +40С, проте ночі доволі холодні, а позначки опускаються до +10С.  Найпопулярнішими курортами країни є Хургада, Шарм-ель-Шейх, Ель-Гуна, Сафага, Марса-Алам, Макаді-Бей, Таба, Сома-Бей- що мають вихід до Червоного моря, а також Александрія, Мерса-Матрух, Ель-Аламейн – що омиваються водами Середземного. Багато історичних пам’яток, архітектурних і культурних цінностей та артефактів знаходиться у Каїрі, Луксорі, Гізі та Фівасі.

Найдешевшими єгипетськими курортами вважаються Хургада, Сафага та Сома-Бей.  Якщо ви маєте намір вирушити до Єгипту, пам’ятайте- у високий сезон ціни на тури завжди вищі, найдешевше відпочивати в першій половині грудня. В низький сезон цілком реально знайти тур, який коштуватиме 700 доларів на двох по системі «все включено». Перед новорічними святами, а також в кінці весни та восени ціни на тури зростають на 500-700 доларів.

А якщо вас цікавить бронювання турів в Єгипет, або ж цікаві гарячі пропозиції звертайтесь:+380683501297.