Листопад в Туреччині не тільки супроводжується приємною погодою, а більше того сприяє продовженню туристичного сезону. Температура повітря вдень досі прогрівається до 30С, а вода в морі до 25-26С.

Причому погіршення погодних умов, за даними прогнозу погоди, наразі не очікується. Ясна і сприятлива для пляжного відпочинку погода буде в районі Анталії ще цілий тиждень, тому, коли в Україну завітали холоди і вже встигло припорошити снігом, можна сміливо вирушати за теплом і сонечком до Туреччини.

Крім того, туроператори зараз висувають хороші пропозиції на турецькі курорти, які відзначаються доступними цінами. Так можна натрапити на тур, який вам обійдеться в 10000 грн. на двох на сім ночей, що приблизно дорівнює трохи більше ніж 300 євро. Така ціна вважається дуже низькою для відпочинку в Туреччині, не зважаючи навіть на міжсезоння. Такий обвал цін можна пояснити тим, що збільшилась кількість чартерних програм до Туреччини. Якщо раніше з Києва був лише один рейс на тиждень у напрямку Анталії, то тепер аж вісім. В даному випадку, як можна спостерігати на практиці, збільшилась пропозиція-збільшився і попит.

Проте в міжсезоння небагато охочих полетіти до Туреччини, адже попри низьку та зовсім смішну ціну, туристи турбуються про можливі несприятливі погодні умови, адже погода в листопаді дуже мінлива та непостійна і може скасувати всі плани відпочиваючих. Та й нікому не хочеться приїхати на відпочинок і провести його в готельному номері. Тому через такі фактори у міжсезоння готелі не заповнені і висувають спеціальні привабливі пропозиції, аби заохотити туристів вирушати до Туреччини, що є ще однією причиною обвалу цін у цей період.  Також на збільшення кількості продаж турів може вплинути програма субсидіювання чертерних рейсів в не сезон.

Через всі перераховані вище чинники ціна безпосередньо знижується і поки ще погода сприяє хорошому відпочинку, мерщій збирайте речі і вирушайте в чудовий, вельми доступний та шалено вигідний у фінансовому аспекті тур до сонячної Туреччини.