🌴Балі – це:

  • пляжі з неймовірними панорамами;
  • чисті, золоті піски;
  • елітні готелі, що розмістились на березі Індійського океану;
  • яскрава природа;
  • смачна кухня;
  • багата, старовинна культура;
  • завжди літня, сонячна погода.

Прилетівши на острів, при бажанні, Ви «з головою» поринете в атмосферу шумних вечірок. Нічні тусовки не дають ні на мить заснути курорту.

Ресторани пропонують гостям індонезійську та європейську кухні. А місцеві жителі зроблять все аби про них створилось враження добрих, гостинних людей.

Любителям активного відпочинку та еко туризму, в Менджангані обов’язково запропонують подорож в джунглі або ж знайомство з підводним світом, кораловими рифами.

Менджанган – краще місце на Балі, для дайвінгу. Підводний світ вражає різноманіттям та вродою морських істот.

Цікаво, що на острові проживає велика кількість оленів, і вони «ручні», адже взагалі не тікають від людей.

Курорт Джімбаран – ідеальне місце для любителів рибних страв. Він отримав славу, завдяки великій кількості рибних ресторанів, кафе, що розміщенні на узбережжі моря. Краби, лобстери, криветки, все з ряду: «ням ням» морепродуктів.

Також, курорт пропонує хороше проведення часу на пляжі. Це місце дуже добре підходить для відпочинку з дітьми.

Познайомитись поближче з унікальним, тваринним світом, можливо в місті Убуде. Всесвітньо відомий Ліс мавп знаходиться саме там.

Туристи пробують погодувати тварин бананами та кокосами, а мавпочки не соромляться, поводять себе по господарськи, залюбки сідають на коліна або заглядають, що там у Вас в рюкзаку.

Для романтичних прогулянок, відмінно підійде місто Убуда. СПА центри оздоровлять душу та тіло. А також тут варто відвідати священне місто Гайя.

Погода на Балі⛅

Тури на Балі – це тури до райського відпочинку, посеред шаленої екзотики. Тропічний клімат сприяє відносно однаковій погоді, на протязі всього року. Середня температура повітря на Балі: +25…+35 градусів.

Ціни на тури на Балі запитуйте за номерами: (097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675