Балі – місце, що закохує в себе не одного туриста.  Все завдяки не тільки білосніжним пляжам, екзотичній природі, чистим, прозорим океанам, але й іншим цікавим пропозиціям. Зокрема:

 • Одноденні екскурсії по острову
 • Зустріч сонця на вулкані Батур
 • Рафтинг на Балі
 • Дайвінг та снорклінг
 • Рибалка на Балі
 • Прогулянка з дельфінами

 • Одноденні екскурсії по острову

Одноденні екскурсії по острову відкривають природу острова, храми, водоспади, вулкани, пляжі та рисові тераси. Такі екскурсії проходять в комфортабельній шестимісній машині, тому чекати на заповнений автобус туристів не прийдеться.

+до послуг туристів російськомовний гід, що не тільки покаже визначні місця Балі, але й розповість історію та дасть відповідь на всі запитання.

 • Зустріч сонця на вулкані Батур

Підйом на вулкан Батур та зустріч сонця – це те, що варто спробувати, якщо Ви на Балі.

З вершини вулкану відкриваються запаморочливі краєвиди, з цього місця видно навколишню природу та сусідні вулкани, які на світанку підсвічуються цікавими фарбами неба.

 • Рафтинг на Балі

Рафтинг – це різновид екстремального спорту, швидкісний сплав гірською річкою на надувному човні (рафті), плоті чи байдарці.

На Балі є чудові місця, які пропонують зайнятись рафтингом.

Варто розуміти, що рафтинг на Балі має третій рівень складності з шести можливих, це означає, що отримати адреналін від цього спорту зможе кожна людина без спеціальної підготовки.

Вартість рафтингу на Балі: 45$. У ціну включається: доставка білетів у готельний номер, трансфер до місця проведення рафтингу, страхування, екіпіровка, гід для кожної групи, обід, інформаційна підтримка на російській мові.

 • Дайвінг та снорклінг

Якщо Ви любите спостерігати за підводним світом, на Балі буде цікаво зануритись під воду. Все завдяки різнокольоровим рибка, прозорій та чистій воді та навіть містичним кораблям, що затонули свого часу. Найвідоміші місця для  дайвінгу: Амед, Нуса Пеніда, Санура

Маски та ласти видаються на лодці

Снорклінг (плавання з маскою під поверхнею води).

Вартість таких розваг на Балі стартує від 35$ з людини.

 • Рибалка на Балі

Для туристів, які хочуть відпочити від шуму та насолодитись тишею та красою природи, що навколо – рибалка.

На вибір пропонується коралова рибалка або ловля риби з катера. Час рибалки зазвичай триває від 4 до 6 годин.

Вартість рибалки: від 125$ – 4 години.

 • Прогулянка з дельфінами

Хочете психологічно розвантажитись? – Відправляйтесь до дельфінів.

На Балі існує два місця, де можна подивитись на дельфінів в природньому для них середовищі – в океані. Одне з них розташоване на півночі Балі в Ловіні. Інше знаходиться на Улувату.

Ймовірність побачити дельфінів 60%.

Вартість поїздки для однієї людини – 120$

🌏🌴🐋ЕКЗОТИКА- острів БАЛІ🥥🐢🦎🦋 Tijili Benoa 4*- ТАНЖУНГ БЕНОА💚💚💚 🌊🌊1 берегова, араrt. Deluxe🤗 ✔️Тривалість 10 ночей- ціна 1199 дол/ос.🤑😲😁 Харчування – 3х разове🍇🍉🥥🍓🥝🍒 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ 💁‍♀️За більш детальною інформацією звертайтесь -0975251480, 0932211855- Ірина😊або пишіть в приват 👉👉👉Наш сайт http://turystychna-viza.com ❤️Наша адреса вул.Городоцька 197

A post shared by More_tyriv🌴🌎🏖 (@moretyriv_lviv) on

Тури на Балі пропонують веселий, цікавий відпочинок. Окрім того, що Балі – це райська насолода завдяки природі та пляжному відпочинку, острів може зацікавити різними екскурсіями, розвагами, активним проведенням часу.