Відпочинок за кордоном – це те, що завжди здатне подарувати безліч позитивних емоцій. Відкрити щось нове і цікаве для себе подорожуючи – невідмінна частинка для того, щоб бути щасливою людиною.

Що пропонує у березні Туреччина?

-неповторну, багатовікову історію;

-унікальну, своєрідну культуру;

-смачну, східну кухню;

-незабутні, романтичні вечори на узбережжі моря, а тут їх аж чотири(Чорне, Середземне, Егейське, Мармурове).

І взагалі, говорять, що відправившись один раз, туристи проявляють бажання ще поїхати в це місце, а це в свою чергу є ознакою хорошого відпочинку.

Тури в Туреччину 2017. Бронюй вже сьогодні!

Практично всі готелі пропонують своїм клієнтам популярну систему обслуговування all inclusive, яка так подобається туристам, адже перетворює відпустку на необмежене задоволення.

Березень – це ще недорого, але вже тепло і є все для відпочинку в Туреччині. Дізнавайтесь актуальні ціни в наших туристичних менеджерів. Контактні дані тут.

Пропозиція актуального відпочинку від 11 000 грн. з однієї людини на 7 ночей. Пам’ятайте, що в залежності від того, що включає Ваш відпочинок(готелю, туристичного комплексу, харчування тощо), формується відповідна ціна.

Наприклад відпустка у готелі «Sarnic West Boutique» 3*, вважається одною з недорогих. Готель знаходиться в Стамбулі. А пропозиція «River Garden Holiday Village» вже дещо дорожче.

Березень приносить у Туреччину не тільки потепління, але й також зріст кількості туристів. Хоча високої температури в країні ще не має, але повірте, тут буде чим зайнятись.

Березень вважають чудовим місцем для відвідування SPA-центрів, де можна пройти оздоровчий курс і отримати масу задоволення. А ще в Туреччині є хамами, вони славляться здатністю повертати красу.

А ще, якщо Ви опинились в Туреччині, то незабудьте поринути в атмосферу барів, ресторанів, нічних клубів які обов’язково сподобаються кожному мандрівнику.

Туристичні місця в Туреччині:

Стамбул

У Стамбулі Ви зможете побачити мечеті Мехмета Паші і Махрімах Султан, які стали відомими на увесь світ. Також музей витончених мистецтв, Дівочу башту, міст Ататюрка та багато визначних і цікавих пам’ятних місць Туреччини.

Анталія

В Анталії відвідайте церкву Св.Миколи, храми Богині Лети і парк Коджаали. Ці місця не залишать Вас байдужими в Анталії.

Бодрум

Осінь і весна – кращий час для відпочинку в цьому містечку. Якщо Ви опинилися тут, то завітайте до храму Апполона, гробниці Маусола, Галікарнаського мавзолею. Також, місто славиться нічними дискотеками, ресторанами, де готують на будь-який смак.

Сімейний або романтичний відпочинок, екскурсії, лікувальна та оздоровлююча відпустка, нічні клуби та чисті пляжі – все, що можна знайти на території однієї країни.

Більше турів, цікавих та акційних пропозицій дивіться на https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/