Туніс впродовж останніх років гарно зарекомендував себе на ринку туризму, зокрема, і в Україні.

Наступного року планується збільшення кількості чартерних рейсів, які будуть здійснюватись три рази на тиждень із аеропорта міста Києва. Таке збільшення рейсів варто чекати з червня по жовтень, коли курортний сезон в Тунісі буде в самому розгарі. Вже з квітня туристи зможуть спостерігати збільшення кількості рейсів в цю країну, адже клімат і погодні умови дозволяють вирушати до Тунісу і навесні.

Планується, що і з інших міст України літаки частіше злітатимуть у цьому напрямі: зі Львова, Одеси та Харкова рейси здійснюватимуться по 2 рази на тиждень. Вартість туру зі Львова, при цьому, несуттєво відрізнятиметься, в порівнянні із цьогорічним сезоном. Ціна туру на двох осіб стартуватиме від 22700 гривень на десять днів. Якщо виліт із Києва, то туристів очікують пропозиції від 19000 гривень з розрахунком на 7 ночей.

В свою чергу, якщо виліт із Харкова, то тур на 7 ночей коштуватиме від 19500 гривень, з Одеси- від 20300 гривень. Збільшення кількості авіарейсів планувалося ще цього року, проте через нестачу перевізників, не вдалося втілити задумане.

Наступного року авіаперевізники обіцяють надати більшу кількість літаків для реалізації запланованого. Такі прогнози дає генеральний директор туристичного оператора Join UР Юрій Альба. Загалом практично всі туристичні компанії відзначають збільшення попиту на подорожі до Тунісу.

Невідомо, які плани на курорти Тунісу і яких пропозицій чекати від туроператора Anex Tour, адже програм польотів на сайті компанії поки що нема, проте існує інформація, що Anex Tour планує власну спеціальну чартерну програму. Минулорічна програма турів до Тунісу даного туроператора минулого року пройшла відмінно, без нюансів. Вдосконалювати свої тури і робити ії ще більш привабливими та зручними для туристів планують і такі туроператори як «Пегас туристик» і «TUI Ukraine».