Абсолютна більшість учасників, таких як – міжнародна компанія Kantar TNS, разом із  різними  категоріями споживачів і експертів, проголосували на користь туроператора Coral Travel.

Вже XVIII церемонія нагородження переможців конкурсу «Вибір року», проходила 8 грудня 2018 року, в одному із залів готелю InterContinental в Києві, де директору Coral Travel Україна – Тетяні Прокопенко,  вручили медаль переможця.

«Ми вважаємо, що наявність премії значно підвищує наш статус, додає впевненості і позитивно впливає на збільшення лояльності клієнтів. Мета Coral Travel – бути зразком рівня сервісу в Україні та відповідати світовим стандартам якості і надійності », – зазначила директор Тетяна Прокопенко. За 10 років наполегливої праці в Україні Coral Travel завоював довіру споживачів і значно сприяв створенню цивілізованого туристичного ринку.

Саме цей туроператор має найбільшу роздрібну мережу турагентств : «Coral Travel» і « Coral Elite Sеrvice», які знаходяться у  80 містах України і налічують 290 офісів. Coral Travel тісно співпрацює з компанією Odeon Tours, що входить в міжнародний OTI Holding, яка надає послуги туристам в таких основних країнах як: Туреччина, Іспанія, Греція, ОАЕ, Єгипет, Таїланд і Україна.