Туреччина зі Львова 2018 – це те, чим так цікавляться наші туристи. Взагалі, тури в Туреччину в цьому році розкуповують з шаленою швидкістю. Така популярність країни в туристичній сфері, існує завдяки бюджетним путівкам, сонячній погоді, доглянутим пляжам, комфортним готелям, улюбленою системою харчування «Все включено» та цікавим екскурсійним прогулянкам по курортах Туреччини.

Який курорт Туреччини обрати для свого відпочинку у 2018 році?

Популярні курорти Туреччини, в які так часто купують тури наші любителі подорожувати:

Анталія

Тури в Анталію передбачають відпочинок посеред чудового клімату та розвиненої туристичної інфраструктури.

Регіон Анталія – без сумніву, найвідоміше та найпопулярніше місце для пляжного відпочинку в Туреччині. Все завдяки тому, що:

  • В Анталії не складно знайти безліч цікавих місць та розваг, які ще надовго залишаться в спогадах та кликатимуть ще і ще в подорож.
  • Готелі, сервіс, давні пам’ятки, архітектура.
  • Система харчування «все включено».
  • Можливість натрапити на Гарячі путівки в Анталію

Белек

Тури в Белек – путівки до справжнього раю для любителів активного відпочинку. Одним словом, сумно тут не буде жодному туристу.

Тури в Белек – це в першу чергу комфортний, активний відпочинок. На території курорту все створено саме для туристів, з урахуванням різних запитів та фантазій мандрівників.

Белек дуже популярний для відпочинку удвох. Тут є все для занять спорту, тренувань, веселого та енергійного часу проведення.

Відпочинок в Белеку за максимально вигідними цінами!!! Тури в Туреччину для Вас!

Бодрум

Кажемо одразу, що тури в Бодром – для заможних туристів. Царські хороми, дозволити зможе собі далеко не кожен. Але наша туристична компанія пропонує мандрівникам тури в Туреччину, зокрема в Бодрум за гарячими путівками. АКЦІЙНІ ТУРИ В ТУРЕЧЧИНУ ТУТ.

Кемер

Тури в Кемер – незабутня подорож. Спершу туристів зустрічає гірський масив Тавтра, а далі час дає можливість насолодитись морськими принадами.

Відпочинок в Кемері чудово підійде для любителів спокійної, комфортної відпустки.

Мармарис

Мармарис, викликає асоціації у туристів, які вже там побували з 12-кілометровою набережною, яка простягається вздовж всього курорту та відомою Вулицею Барів.

Також в Мармарисі не складно знайти розваги на будь-який смак: спорт, аквапарки, морські види спорту, прогулянки по набережній, екскурсії.

Сіде

Відпочинок в Сіде гарантує курортну казку!

Комфортабельні готелі, історія, краєвиди, пляжний відпочинок – це все робить відпустку незабутньою.

Кожен курорт Туреччини неодмінно принесе багато хороших вражень та відчуттів. Тури в Туреччину – пропозиції, від яких іноді просто неможливо відмовитись!