Щоб краще відчути справжній дух Різдва, обов’язково відвідайте тематичні ярмарки приурочені цьому святу, які проходять у різних країнах у різних містах. Один із найпрекрасніших ярмарків щорічно проходить у легендарному Парижі. Перші тематичні ярмарки зародились у 1990-х роках у Німеччині у місті Ельзасе. Після цього інші європейські міста, в тому числі і Париж, підхопили таку традицію і теж почали організовувати подібні ярмарки. Аби відчути різдвяний дух Парижу, вирушайте до Нотр-Даму а звідти прямуйте до Марсового поля. Саме в на цій площі розкинулася знаменита різдвяна ярмарка.

 

 

Не менш прекрасною є Christmas village в Ла-Дефансі. На ярмарку ви зможете придбати чимало тематичних, оригінальних подарунків: різдвяні, декоративні прикраси,  традиційні, святкові вироби тощо. Ці дерев’яні затишні будиночки, прикрашені яскравими гірляндами, красиві прилавки та чудові вироби створюють особливу атмосферу тепла і торжества.

Ярмарок на Марсовому полі проходить в період з грудня 2018 року по січень 2019. Тут ви поринете в атмосферу казки і дитинства, відвідавши велику ковзанку прямо біля Ейфелевої вежі. Вид звідси відкривається чудесний. Крім того, на ярмарку ви зможете скуштувати смачнючі традиційні закуски французької кухні, придбати красиві різдвяні іграшки та прикраси, прикраси, одяг та багато інших цікавих речей.

Ще одним дивовижним ярмарком у Парижі є той, що знаходиться в City Hall, який відчиняться 14 грудня і працює по 6 січня. В цей час на площі перед міською радою збираються багато людей і разом святкують світлий празник Різдва Христового. Ця ярмарка виділяється серед інших своїми чарівними білими березовими деревами, можливістю покататись на білих конях чи каруселях чи казковому поїзді. Також ви зможете знайти великий вибір виробів ручної роботи, смачних напоїв та наїдків.

Ще одна ярмарка проходить біля Нотр-Дам з 14 по 23 грудня. Кожного року біля Собору Паризької Богоматері відкривається чудовий різдвяний ринок, в центрі якого красується святкова ялинка. Багато людей приходять сюди помилуватися різдвяною красунею, попиваючи гарячий глінтвейн та придбати подарунки. Christmas village відкривається найшвидше-з 22 листопада і приймає відвідувачів до 29 грудня. На ринку ви зможете побачити більш, ніж 300 будиночків, де продаються чимало цікавих предметів, прикрас та виробів ремісників, а також багато кіосків із апетитними закусками та ароматними напоями.

Різдвяний ярмарок- чудове місце, аби наповнитись атмосферою свята і казки, місце, де віриш у магію Різдва і в те, що диво трапляється, особливо в різдвяний час.