Якщо вирушаєте в Єгипет, обов’язково виділіть трохи часу, аби побачити всі красоти магічної Сахари. По сьогоднішній день в пустелі мешкають бедуїни-представники стародавнього кочового народу, які стали символом Сахари  і до того ж, непогано заробляють на туристах.

Із плином часу, розвитком та вдосконаленням технологій старовинні племена теж починають осучаснюватись, у багатьох представників бедуїнів з’являються мобільні телефони і вони знають що таке інтернет. Гостям представники древнього народу дуже раді. Тут їх частують картоплею в томаті-що є однією із  найпопулярніших страв і  тонким бедуїнським лавашем, який випікають на камені. Виявляється борошно тут роблять із пшениці, яка здатна рости в піску. Як повідомив один із старійшин бедуїнів, раніше значно менше туристів навідувались до їхнього плем’я. Зараз з кожним днем все більше мандрівників зацікавлюють нащадки древнього народу  і туристи охоче вирушають познайомитись з ними. Зокрема, багато українців вирушають в пустелю до бедуїнів.

Туристи залишаються задоволені, адже їх смачно годують і возять на сафарі. Українцям тут дуже раді, бедуїни зустрічають наших співвітчизників гучними гаслами «Слава Україні!-Героям слава!». Головний транспорт в пустелі окрім квадроциклів є верблюди. Тварини дуже стійкі до жари і невибагливі, адже витримують без води і їжі більше місяця. Туристи дуже люблять їздити верхи на верблюдах. Екстрималам і тим, хто обожнює адреналін та драйв до вподоби гонки на баггі. Бедуїнів, які працюють на туриста в пустелі більшає, а от зустріти справжніх нащадків старовинного народу стає все важче. Залишилось небагато місць де бедуїни живуть спокійно, прямо серед пустелі, окремо від людей.