Якщо шопінг – це саме те, що так часто потрібно для Вас, тоді пропонуємо відправитись на закупи за кордон. Такі закупи мають багато плюсів, а саме:

-якісні речі;

-дешевші ціни;

-великий вибір товарів;

-можливість повернути кошти за допомогою tax free, а отже неабияк зекономити.

Шопінг за кордоном – явище популярне серед українських громадян. Але для того щоби відправитись на закупи за межі власної держави Вам потрібно наступне: оформити Шопінг візу та дізнатись про основні правила і особливості перетину кордону тоді, коли мета поїздки – це покупки.

Для того, щоб оформити Шопінг візу Вам потрібно документи:

  1. Копія, оригінал паспорта громадянина України(1-2 сторінка, приписка);
  2. Копія, оригінал закордонного паспорта (1 сторінка і якщо раніше відкривались візи то копію останньої візи);
  3. Копія та оригінал ідентифікаційного коду;
  4. Два фото;
  5. Копія оплаченого сервісного платежу;
  6. Контактний номер телефону (мобільний).

Серед найпоширеніших питань, які часто задають при перетині кордону – це питання, щодо кількості готівки, яку Ви розраховуєте потратити на Шопінг. Для того, аби переконати прикордонників у своїй платіжній спроможності, у Вас з собою має бути мінімум 100$, що відведені на покупки.

Зауважимо, що Шопінг віза – це різновид Шенген візи, тому з даною візою Вам дозволено закуплятись в різних країнах Європи. А їх є багато, отже вибору товару також вистачатиме на будь який смак. Європейські країни пропонують мандрівникам найрізноманітніші товари, які в свою чергу є якісними, популярними і часто необхідними для купців. З-поміж звичайних знижок в магазинах, у Вас є прекрасна можливість користуватись tax free.

Що таке tax free і як його оформити?

Для початку, товар має бути придбаним у офіційному магазині, а не «десь там» на ринку чи на вулиці. Та навіть не всі офіційні магазини виписують tax free, тому перед покупкою радимо Вам завитатися про це у продавця. Якщо виявилось, що магазин виписує tax free, тоді зверніть увагу, що чек і tax free видаються як два окремих документи, їх варто зберегти.

Нагадаємо, що купуючи в Європі кожна людина, яка не проживає на території Шенген зони може повернути частину суми від купленою за допомогою системи знижок tax free. В такому випадку Ви просто купуєте речі без потреби оплачувати податки.

Повернути кошти Ви можете після того, як митники поставлять печатку на документі tax free. Після цього можна звернутись у пункт повернення. Але якщо, Ви поспішаєте і не встигаєте цього зробити, тоді повернути частину коштів можна в одному з українських банках, що співпрацюють з операторами tax free.

Перша спроба відправитись на закупівельний туризм – це не дуже багато часу, тому розганяти не потрібно. Перша Шопінг віза оформляється з можливістю перебування на території Шенген зони– 7 днів. А Вже друга, аналогічна  віза видається на рік, з можливістю перебування в країнах ЄС 90 днів.

Хочете подорожувати і здійснювати покупки? Але не можете, бо не має оформленої на то візи? Тоді звертайтесь і ми Вам в цьому допоможемо! Реєструємо будь-яку категорію візи в країни Шенген простору.

e-mail адреса для документів:

manager@shengen-viza.com.ua

Телефони:

(097)52-51-480

(099)92-06-710

(063)02-43-994