Новий рік вже зовсім близько, тому варто будувати плани на 31 грудня. Чудовою ідеєю стане вирушити у подорож і відсвяткувати прихід нового 2019 року у прекрасному Баку. Що ж такого особливого на вас чекатиме у Азербайджані? Море емоцій та гори нових позитивних вражень, це точно. Якщо ви ще не бували в цій країні, то зможете пізнати цікаву культуру, унікальні традиції, проникнутись особливою атмосферою і зрозуміти чим живе Баку і що являє собою це місто. Ви зможете відвідати екскурсії, які допоможуть вам краще пізнати Азербайджан та його особливості.

На Новий рік вас чекатимуть феєричні програми в найкращих ресторанах Баку, де вас підкорюватимуть кулінарними шедеврами та вражатимуть шоу програмами. Новорічні тури розраховані переважно на 3-5 ночей. Крім, безпосередньо, самого свята ви зможете ознайомитись із напрочуд красивим містом та просякнутись його колоритом. Люди тут дуже гостинні і привітні, а ціни приємно вражають. Якщо ви, все-таки, вирушите у Баку, то неодмінно відвідайте стару частину міста- Ічері-Шехер, яка багата різноманітними музеями, загадковими мечетями, цікавими та оригінальними спорудами, не менше вас зможуть вразити Flame Towers – ці «Полум’яні Вежі» є найвищою будівлею міста. Щоб відчути азербайджанський характер і всю його специфіку, приєднайтесь до колоритних народних гулянь, адже місцеві знають толк у розвагах і вміють веселитись на славу.

Такі народні гуляння супроводжуються гучною музикою, феєрверками, запальними танцями і смачною їжею. До речі, про їжу спробуйте місцеву кухню. Обо’язково скуштуйте овдух – окрошку на мацуні, люля-кебаб, плов, м’ясо під апетитними соусами і, мабуть, одне із найпопулярніших блюд- хамраші – суп з баранини. Туристи, коли прибувають в Азербайджан захоплюються красивими виробами із кераміки, які тут можна придбати у сувенір як собі, так і рідним чи друзям. Ще одним варіантом для подарунку може бути армуд- це така посудина, із якої тут п’ють чай. Вдома армуд замінить вашу звичну чашку і процес чаювання перетворить на справжню церемонію. І, звичайно ж, найголовніше- у новорічну ніч, під удари курантів не забудьте загадати бажання, адже прихід Нового року наповнений магією. Ще більше чарів прибавиться, якщо в цей момент ви будете стояти на оглядовому майданчику Народного парку, звідки відкривається неперевершений вид на загадковий Баку і узбережжя Каспійського моря.

Якщо навіть ви твердо вірите у те, що навіть у новорічну ніч бажання не збуваються, то в цьому фантастичному місці ви неодмінно засумніваєтесь і повірите у те, що диво, таки, існує.