«Кліматичні зміни, через які росте рівень моря, можуть незворотнім чином вплинути на існування деяких земних клаптиків, в тому числі на Мальдівські та Сейшельські острови та частини Гавайського архіпелагу». – Про це заговорили вчені.

Дослідники вважають, що невдовзі популярні туристичні курорти не зможуть бути популярними, взагалі не зможуть «бути», існувати в цьому світі. Оскільки мають перспективи на зникнення з земної карти.

Про можливу небезпеку, свідчать результати порівняння графіку росту рівня води в океані з оцінкою динаміки морських хвиль і прогнозуючим об’ємом викидів парникових газів.

Затоплення островів, пов’язане з зміною клімату, в першу чергу потонуть  коралові острови, що розміщені досить низько (зазвичай не вище як 5 метрів над рівнем моря).

На Маршаллових островах вже сьогодні помітні перші ознаки кліматичних змін, а в найближче десятиліття під загрозою можуть опинитись і коралові острови.

Тому, поспішайте на Мальдіви! Цілком ймовірно, таким островам залишилось «жити», ще не зовсім багато років.

Райські краєвиди, прозорий океан, екзотична природа та тепле сонечко…відчуйте і Ви  неземну насолоду – відправляйтесь на острівний відпочинок разом з нами!