Напевно в кожної людини є як мінімум декілька міст, які вона б хотіла відвідати і кожне по-своєму чарівне та прекрасне, має якусь особливість. Рига таких особливостей має незліченну кількість. В першу чергу, це незрівнянної краси місто, яке розкинулось на березі Балтійського моря і виблискує яскравими, різнокольоровими вогниками вітрин, гірлянд та ліхтарів. Затишні вулички заманюють туристів і супроводжують в серце самої Риги- до центральної площі Старого міста.

Старовинні будівлі з черепичними дахами, бруківка, замки, з яких простягаються до неба довгі шпилі та гостинність і привітність місцевих жителів- все це увібрала в себе столиця Латвії. Не зважаючи нате, що ця країна була колись у складі Радянського союзу, ви не знайдете натяку на це побувавши в Ризі. Відвідавши це місто, ви зможете відкрити для себе багато нових і цікавих визначних місць. Столиця може похвалитися своїм центральним ринком, де ви зможете не лише придбати унікальні подарунки і сувеніри, а й прийди сюди, як на справжню екскурсію, адже це місце занесене до списку спадщини ЮНЕСКО.

 

У Ризі ви зможете відвідати одну із аптек. Здавалося б, чим це так цікаво зайти до звичайної аптеки? А тим, що вона є однією із найстаріших у Європі, це не просто місце де продають ліки, а ще й  витончена архітектура та цікаве планування. Оперний театр міста- напрочуд дивовижне місце. Колись сам Ріхард Вагнер- відомий німецький композитор і диригент,  там працював. Рига-місто, де усюди відчувається не тільки запах морського бризу, а й аромат свіжозвареного пряного пива. Цей смачний напій тут смакує по-особливому, адже в Латвії варять дуже добре пиво. Місцева кухня теж  дуже смачна. Унікальність її в дещо дивному і оригінальному поєднанні продуктів: вам можуть запропонувати запіканку з оселедцем, хлібний суп з чорносливом, цукатами і вершками. Скуштували б такі нетипові страви?! Ціни тут дуже демократичні і зовсім невисокі.

Рига має ще одну незмінну традицію: кожного року на головній площі встановлюють і прикрашають новорічну ялинку, яка  стає ще однією окрасою і так красивого міста. Тож додайте у свій список бажань подорож до Латвії. Тут ви знайдете чимало хороших готелів, де можна зупинитись, зможете відвідати цікаві екскурсії і прекрасно відсвяткувати Новий рік.