Alàbriga Hotel & Home Suites 5* GL – стильне місце для відпочинку на морі, яке ідеально підійде для відпустки з друзями та сім’єю. Готель знаходиться у бухті  С’Агаро прибережного містечка Сан-Феліу-де-Гішольс.

Ця територія приємно вражає своїми панорамами та багатством культурної спадщини. Alábriga – це особливий стиль життя і місце зустрічі мистецтва, дизайну, кращих традицій Середземномор’я.

Alábriga Hotel & Home Suites 5* GL

Минулого року, у липні відкрився розкішний готель Alábriga Hotel & Home Suites 5* GL. Новий готель розташований у самому центрі узбережжя Коста Брава в бухті Давай Агар (S Agaró) в 105 км від Барселони і 48 км від Жирони. До послуг постояльців – 29 номерів з ексклюзивним дизайном, гастрономічний ресторан під керівництвом володаря п’яти зірок Пако Переса, велика оздоровча СПА-зона з косметичними процедурами і естетичної медицини, морський клуб, консьєрж-сервіс, особисті дворецькі.

Готель також пропонує проведення весіль, урочистих подій та корпоративних вечорів. Сайт готелю має російськомовну версію.

Офіційний сайт: https://hotelalabriga.com