Рік ще не закінчився, але вже визначили топ 10 кращих міст для туризму

Незважаючи на те, що поточний рік ще не закінчується, “Global Destination Index” вже склав свій туристичний рейтинг, що користуються найбільшою популярністю серед любителів помандрувати. Нижче представлений список десяти найкращих місць для туристів у 2018 році. Ці напрямки викликали найбільший інтерес іноземних туристів.

 

  1. Бангкок, Таїланд. Потік туристів до столиці Таїланду збільшився майже на 10%. У цифрах це 21,98 мільйона. Для порівняння – це більше ніж усе населення Бангкока. Чисельність тайців становить близько 8,2 мільйона чоловік.

 

  1. Лондон, Великобританія. Це місто місто чудових історичних пам’яток і чудових архітектурних ансамблів, музеїв світового значення і чудових картинних галерей, місто мальовничих передмість і великих тінистих парків., в якому проживає майже дев’ять мільйонів жителів, в цьому році відвідали 20,42 мільйона туристів.

 

  1. Париж, столиця Франції, найкрасивіше і елегантніше місто світу, символ любові і романтики, моди і вишуканості відвідали 17,95 мільйона туристів, в свою чергу це робить його другим найбільш відвідуваним містом в Європі. Правда, паризьке населення складається всього з 2,2 мільйона чоловік, але в пік сезону місто переповнене.

 

  1. Дубай, ОАЕ, це не просто місто. Дубай – це бренд, легенда, один з найнеймовірніших мегаполісів світу. Найбільше місто ОАЕ і центр однойменного Емірату, Дубай буквально виріс серед пустелі і приваблює туристів з усього світу своєю розкішшю та технологіями.Можливість побувати в цьому незабутньому місті, привернула увагу 16,66 мільйона іноземних мандрівників з початку 2018 року.

 

  1. Сінгапур. Азіатський “місто-держава” розвивається семимильними кроками, це, до речі відноситься і до туризму. Доказ цьому – ті 14,47 мільйона туристів. Вони побували там за останні 9 місяців.

 

  1. Нью-Йорк, США. Багатонаціональний мегаполіс в рейтингу з майже дев’ятимільйонному населенням, прийняв вже 13,67 мільйона туристів з початку року.

  1. Куала-Лумпур, Малайзія. Поки зростання туристичного напрямку тут знаходиться в стадії розвитку. Але факти очевидні – 13,53 мільйона туристів, і число приїжджих значно зростає. Проживає в Куала-Лумпурі близько півтора мільйонів чоловік.

 

  1. Стамбул, Туреччина. Останнім часом відпочивати там дуже вигідно – через крах турецької ліри. У цьому місті є все для того, щоб мандрівник залишився задоволений. Поєднання морського відпочинку, природи, історичних місць, торгових центрів і великих ринків привернуло Стамбул 12,8 іноземних туристів з початку 2018 року.

 

  1. Токіо, Японія. Столиця азіатської держави привернула 12,12 мільйонів туристів з почав року. Це все завдяки особливій культурі і міксу з історії, релігії, технологій майбутнього. Правда, Токіо – місто не для всіх, особливо якщо не подобається вічна суєта. Але кожен може знайти тут щось для себе.

 

  1. Анталія, Туреччина Цей відомий курорт – другий представник Туреччини в рейтингу найбільш популярних туристичних міст-2018. Він залишається найбільш відвідуваним серед всіх інших в країні. З початку року Анталія прийняла 11,27 мільйона іноземних туристів.