У цій статті ми вирішили розповісти Вам, які країни туристи найчастіше обирають для відпочинку!

До п’яти таких країн увійшли також Китай (60,7 млн осіб) та Італія (58,3 млн туристів).

За рейтингом Всесвітньої туристичної організації ми оприлюднимо список найпопулярніших серед туристів країн.

Перше місце належить саме Франції, яку за підрахунками відвідали 86,7 млн туристів. На другому місці розмістилась Іспанія – 81,8 млн осіб. На третій позиції – США (75,9 млн туристів), передає Главред.

У п’ятірку також увійшли, як ми вже вище зазначили, Китай (60,7 млн осіб) і Італія (58,3 млн туристів). Єгипет кожного року бронюють все частіше  і частіше, тому він посів перше місце церед країн, популярність яких зростає найшвидше. За показниками це на 55,1% за рік. Одразу за ним опинився Того – це на 46,7%, і третє місце посідає Сан-Марино -це на 31,1%.

Але з кожним роком показники ростуть і змінюються. Якщо порівнювати  2017 і 2018 роки то  кількість заброньованих туристичних поїздок  збільшилася на 6,8%.

Як повідомляв УНІАН, Україна стала одним із лідерів списку найбільш хворих націй Європи, і це все загалом через  зловживання алкоголем, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя і важке фінансове становище більшості громадян.

Амстердам також зайняв свою позицію у списку найбільш здорових міст світу! Результати базувались в основному на таких показниках, як рівень забруднення повітря, води та середня тривалість життя!