Все популярнішою пропозицією українських туроператорів стають тури в кредит.

Багатьом туристам відомо, що заради ціни приходиться жертвувати власним комфортом обираючи дешеві готелі чи різні пропозиції економ-класу, але іноді, хочеться відпочити не обмежуючи себе абсолютно ні в чому. Що робити, у випадку нестачі коштів? – Тур в кредит.

1-tur-v-kredytminus

Чи добре це чи не дуже?

Чи дійсно зручна та вигідна пропозиція «подорож в кредит»? Якщо Ви наважились на «подорож в кредит», то в такому випадку потрібно бути дуже уважним, аби не заплатити за поїздку вдвічі, а то і втричі дорожче за дійсну вартість путівки. Часто туристичні фірми пропонують тури у безвідсоткову відстрочку. І це зацікавлює. Зваживши всі за, якщо при цьому не виникне жодного «проти» , таку пропозицію можна вважати цікавою і навіть вигідною для клієнта. Адже «ти подорожуєш, насолоджуєшся відпочинком, а пізніше платиш за послуги туристичної фірми частинами». Все просто і для декого, дуже навіть зручно.

Але що коли, відсоток за «подорож в кредит» є, і часом дуже навіть великий. Тоді серйозно поставтесь до оформлення туру, адже такий кредит, як правило має ліміт, тобто на виплату дається деякий час. Якщо за певних причин Ви не оплачуєте кредит, буде рости більший відсоток.

Щодо турів в кредит, однозначної думки не має, так як з однієї сторони – це добре, адже є можливість у будь-який час відправитись в подорож, але є і «інша сторона медалі» – платити за таке задоволення доведеться, і не факт, що меншу суму, аніж Ви б заплатили одразу. Тому тільки Вам вирішувати, чи дійсно потрібна «подорож в кредит»…

2-kredit-tur

Зазвичай умови оформлення туру в кредит, наступні:

-на час покупки туру в кредит, на кредитній карточні не має бути заборгованості

-картка, має бути обов’язково кредитною

Коли сплачувати платежі?

Ви вносите обов’язковий платіж кожні 30 днів, банком вони знімаються автоматично.

Все ж, в незалежності від того, як Ви платитимете за подорож, бажаємо Вам оплачувати послуги без проблем для себе.