Стародавнє місто Памуккале, яке знаходиться в провінції Денізлі на заході Туреччини починає набирати популярності серед туристів. За результатами останніх підрахунків, кількість відвівідування з метою туризму показала на 40відсотків більший показник, якщо порівнювати з 2017 роком. Це на 1, 75 міліона туристів більше.

Найбільш часто відвідуваним місцем є Атракція – “Білий рай”, яку за 2018 рік відвідало більше туристів ніж сумарно за останні чотири роки.

Памуккале – неймовірне місце, створене самою природою і привертає щорічно мільйони людей. В перекладі з турецького Памуккале це «бавовняний замок». І справді, коли дивишся на курорт здалека чи  на фото, то здається, що бачиш перед собою великий замок, побудований з безлічі пухнастих коробочок бавовни. Також це місце називають «басейном Клеопатри» »- за легендою, саме тут черпала красу і молодість єгипетська цариця.

Місцеві термальні води, багаті карбонатом кальцію, з шипінням вириваються з-під землі, утворюючи каскади, тераси й басейни.

В Памукали ви як турист можете відвідати “Святе місто”- це Ієраполіс, яка вражає своєю античністю і відомими воротами “Плутоніум”- які ще називають “Ворота до пекла”.

По статистиці 2014 рік був роком найбільшого напливу туристів. Але цьогорічні показники побили всі рекорди.

За словами голови Асоціації туроператорів і готельєрів Денізлі (DENTUROD) Газі Мурата Шена, 2018 рік загалом став сприятливим з погляду туризму, зокрема для Памуккале.

“Кількість туристів у Туреччині зросла на 25 відсотків, порівняно з минулим роком, а в Памуккале – на 40 відсотків. Основною метою єзбільшення тур потоку до 2,2 мільйона”, – зазначив Шен.

Незважаючи на те, що Памуккале є цілорічним курортом, найкращий час для його відвідин це жовтень і листопад, а також квітень і травень. У літні місяці, особливо в липні і серпні, тут дуже жарко, взимку – прохолодно (не більше + 12oC). Також варто врахувати, що по травертину потрібно ходити босоніж, а в спеку і холод це досить дискомфортно.