Все більшу увагу туристів привертає колоритна Мексика.

 

Туристична сфера тут прогресує, а вулички міст заповнюють допитливі туристи. Найбільш популярним  мексиканським містом в туристичному аспекті є Канкун. Туристи виявляють неабияку цікавіть, проявляють інтерес і прибувають до Канкуни.

Місто полонили іноземні мандрівники. В минулому Канкун був невеликим та  непримітним рибацьким селищем, яке перетворилося у справжнісінький туристичний осередок. Туристичний сектор орієнтується та розвивається та працює на іноземний ринок, адже  саме іноземні гості  стають інвесторами туристичної сфери у Канкуні. Так наприклад туристи із США складають 63% усіх мандрівників міста.

Ще одним не менш залежним від туристів містом є Марракеш. Мандрівники тут приносять непоганий вклад в місцевий бюджет, що стає в свою чергу хорошою мотивацією для розвитку і вдосконалення міста та туристичного сектору. Третю частину усіх іноземних туристів складають французи. Це місто приваблює перш за все своїм арабським колоритом, східними традиціями та унікальною і неповторною культурою, побутом та архітектурою.

Не третьому місці у рейтингу залежних від туристів міст опиняється китайський Макао, який в минулому був португальською колонією. Португальці зробили значний вклад в розвиток міста. Туристичний сектор приносить місту досить хороший прибуток, що складає 29,3 % ВВП.

Зовсім недавно туристичним осередком був Шанхай-масштабне китайське місто, яке приносило колосальні кошти бюджету Китаю.

Не менш популярними були Пекін, фешенебельний  Париж і знаменитий Нью-Йорк. Не доцільно стверджувати, що туристів перестали приваблювати ці всесвітньовідомі міста, проте, за даними Всесвітнього товариства по туризму (WTTC) вони уже не входять в Топ 10 залежних від туристів міст. Кожне місто маж свою автентичність та унікальність, тому куди б ви не вирушили, кожна подорож, кожна нова країна дозволить вам пізнати дещо інше і відкриє незвідані горизонти для пізнання.