Ще один готель під брендом MGallery, що входить в AccorHotels, буде відкрито в Дубаї. В цьому місці вже знаходиться один комплекс зазначеної компанії. Запланований об’єкт буде являти собою розкішний готель, який включатиме 164 стандартні номери та класу «люкс», чудовий цілодобовий ресторан, три лаунж зони, послуги спа, а справжньою родзинкою стане вишуканий ресторан індійської кухні Signature від всесвітньовідомого шеф-кухаря Санжива Капура. Комплекс буде названо The Canvas Hotel, що в районі Port Rashid і заснований він буде в результаті ребрендингу.

Генеральний менеджер готелю заявляє про неабияку радість з приводу відкриття готелю і вважає, що це буде один із небагатьох п’ятизіркових комплексів в Bur Dubai. Цей готель буде вирізнятись серед інших висококласних готелів і тим, що тут пануватиме особливих дух та атмосфера MGallery, обов’язково передбачається відмінне обслуговування, а гостям гарантують комфортабельність.

На реалізацію даного проекту відводять шість місяців. Зазначимо, що бренд MGallery не є новачком на ринку. Під цим брендом більше, ніж у 25 країнах світу збудовано більше 90 прекрасних готелів, серед яких варто відзначити такі відомі комплекси як: Hotel Molitor Paris MGallery, Le Grand Hotel Cabourg MGallery, Santa Teresa Hotel Rio de Janeiro MGallery, Hotel des Arts Saigon MGallery. Минулого року був відкритий перший готель на Близькому Сході у місті Дубаї, як зазначалось вище. Його назва The Retreat Palm Dubai MGallery, він володіє також статусом оздоровчого курорту, який є першим в регіоні. Сама ж компанія AccorHotels володіє 46 об’єктами в ОАЕ, крім того, ще 27 проектів наразі знаходяться на стадії розробки та реалізації.