Останнім часом, Німеччина стає все дедалі популярнішою серед туристів. І якщо Ви вирушите в подорож до Німеччини у Новорічні свята, то аж ніяк не пожалкуєте, адже Новий рік по-німецьки, обіцяє бути смачним, веселим та гучним.

1-stravy

Чому смачним?

Німецька кухня об’єднує різноманітні стилі кулінарного мистецтва. У святкові дні, обов’язково варто спробувати м’ясо, пиво та прітцель. З мяса, цікавими на смак є відомі білі ковбаски(Weißwürste), які в свою чергу ідеально смакуватимуть з не менш не звичним для нас – білим пивом(Weißbier), і щоб Ви розуміли прітцель – це хлібець, що подається до пива з м’ясом і смакує на «ура».

Тож якщо Ви опинилися в Німеччині, то можете не хвилюватись стосовно кухні, адже німецькі кухарі готують смачно і вдало. Серед різноманіття німецьких страв, рекомендуємо спробувати:

  1. Суп із сочевиці Німецький
  2. Ковбасний суп Айнтопф з кислої капусти “Укермюнде”
  3. Рибний айнтопф “Шпеервальд”
  4. Гуляш з перцем по-німецьки
  5. Хек з картоплею по-німецьки
  6. Гамбурзький картопляний пиріг
  7. Лотаринзький пиріг з салом з листкового тіста Крім пива й сухого вина.

І звичайно, який Новий рік без глінтвейну? Пам’ятайте, що у Німеччині він смакує по-особливому.

2-sviato-nimechuna

Чому веселим та гучним?

Посмакувавши смачних німецьких страв, можна і повеселитись. Як би там не було, Новий рік у Німеччині не обходиться без феєрверків. Самі німці говорять про феєрверки наступне: « у нас є все: комети, вогняні шари, бомби різних розмірів у всіх можливих фарбових комбінацій. Дизайн феєрверків у нас не такий як у всіх, він унікальний». Щоб там не говорили, німецька суворість збереглась, і це добре видно навіть купуючи феєрверки, які дозволено купувати тільки в останні дні до Нового року.

Новий рік у столиці Німеччини – Берліні, обіцяє бути гучним та веселим. Кожного року до цього свята активно готуються. В центрі столиці встановлюються гігантські телеекрани, декілька сцен, великі намети, де сотні тисяч гостей зможуть скуштувати смачної німецької випивки та не менш смачної закуски.

Якщо Ви обираєте новорічний тур до Німеччини, то коштувати такий тур буде починаючи від 100 євро, зважаючи, на те, що входитиме в тур, який буде обраний Вами.

3-viza

Нагадаємо, що для того аби потрапити в Німеччину на Новий рік, Вам потрібна відповідна віза. Німеччина належить до країн Шенген простору, тому доречним буде оформлення Шенген візи, що передбачає туризм. Для виготовлення Шенген візи Вам потрібно підготувати наступні документи:

– копія паспорта громадянина України(1-2 сторінка і приписка);

– копія закордонного паспорта (1 сторінка і якшо були візи то копію останньої візи);

– копія ідентифікаційний код;

– 2 фото (80 % обличчя);

– Номер телефону (мобільний).

Детальніше щодо необхідної візи, звертайтеся за номерами телефонів:

(098)35-68-094

(099)92-06-710

(063)02-43-994

Звичайно ж, посиденьки за столом у колі сім’ї вдома – це хороший варіант, але погодьтесь, такі посиденьки будуть більш доречнішими на Різдво. А Новий рік хочеться завжди зустрічати якось по-новому. Тому і пропонуємо Вам відсвяткувати Новий рік 2017 у дивовижній Німеччині.